W Zabełkowie odbędzie się powiatowy festiwal taneczny dla przedszkolaków

- Taniec niewątpliwie niesie za sobą wiele dobrego. Wpływa korzystnie na rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny, ale również uczy współpracy, dyscypliny i samodzielności - przekonują organizatorzy.

W Zabełkowie odbędzie się powiatowy festiwal taneczny dla przedszkolaków
Do konkursu zgłaszać można się do 31 marca (zdjęcie poglądowe)

25 kwietnia odbędzie się I Powiatowy Festiwal Taneczny "Tańczące Przedszkolaki" zorganizowany przez ZSP w Zabełkowie - Przedszkole im. Kubusia Puchatka.

Organizatorzy przekonują, że taniec ma wiele zalet, co było inspiracją do zorganizowania konkursu.

- Nasze przedsięwzięcie ma na celu rozwijanie twórczej ekspresji dzieci, wspieranie ich rozwoju, promowanie talentów. Daje szansę na pokazanie kreatywności artystycznej nauczycieli. Mamy nadzieję, że Festiwal ten, będzie wspaniałą inspiracją do wzniecenia dziecięcego potencjału i rozwijania naturalnych zdolności, jakie ma w sobie każde dziecko - podkreślają.

Konkurs dedykowany jest dla przedszkolaków z terenu powiatu raciborskiego, a także dla dzieci w wieku 5,6 lat. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie dowolnego układu tanecznego przy użyciu różnych technik tanecznych, kostiumów, rekwizytów oraz innych efektów scenicznych. TUTAJ szczegóły.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].