Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Zabełkowie odbędzie się powiatowy festiwal taneczny dla przedszkolaków

- Taniec niewątpliwie niesie za sobą wiele dobrego. Wpływa korzystnie na rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny, ale również uczy współpracy, dyscypliny i samodzielności - przekonują organizatorzy.

W Zabełkowie odbędzie się powiatowy festiwal taneczny dla przedszkolaków
Do konkursu zgłaszać można się do 31 marca (zdjęcie poglądowe)

25 kwietnia odbędzie się I Powiatowy Festiwal Taneczny "Tańczące Przedszkolaki" zorganizowany przez ZSP w Zabełkowie - Przedszkole im. Kubusia Puchatka.

Organizatorzy przekonują, że taniec ma wiele zalet, co było inspiracją do zorganizowania konkursu.

- Nasze przedsięwzięcie ma na celu rozwijanie twórczej ekspresji dzieci, wspieranie ich rozwoju, promowanie talentów. Daje szansę na pokazanie kreatywności artystycznej nauczycieli. Mamy nadzieję, że Festiwal ten, będzie wspaniałą inspiracją do wzniecenia dziecięcego potencjału i rozwijania naturalnych zdolności, jakie ma w sobie każde dziecko - podkreślają.

Konkurs dedykowany jest dla przedszkolaków z terenu powiatu raciborskiego, a także dla dzieci w wieku 5,6 lat. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie dowolnego układu tanecznego przy użyciu różnych technik tanecznych, kostiumów, rekwizytów oraz innych efektów scenicznych. TUTAJ szczegóły.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].