Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalu w Wodzisławiu

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Tradycyjnie, choć w nowej formie prezentujemy nowo narodzone dzieci w powiatowm szpitalu w Wodzisławiu. Poniżej publikujemy zdjęcia noworodków, które na świat przyszły kilka dni temu.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalu w Wodzisławiu

Mała Łucja Kurpińska urodziła się 16.01 o godz. 9.00. Ważyła 3100 g i mierzyła 55 cm. Jej rodzicami są Katarzyna i Michał z Wodzisławia Śląskiego.

Cześć! Nazywam się Antoni Ziemiński. Urodziłem się 16.01 o godz. 15.55. Ważyłem 3300 g i mierzyłem 54 cm. Moimi rodzicami są Żaneta i Stefan z Syryni.

Ambroży Piątek urodził się 3.01 o godzi. 20.17. Ważył 2080 g i mierzył 47 cm. Jego rodzicami są Jolanta i Felicjan z Pszowa. Ambroży ma dwóch starszych braci, Bartka i Szymona.

Na zdjęciu smacznie śpi Mikołaj Waler. Mikołaj urodził się 7.01 o godz. 14.07. Ważył 4180 g i mierzył 60 cm. Rodzicami Mikołaja są Natalia i Piotr z Jastrzębia-Zdroju.

Witajcie! Jestem Zosia Musiolik. Urodziłam się 15.01 o godz. 19.32. Ważyłam 2960 g i mierzyłam 52 cm. Moimi rodzicami są Katarzyna i Mateusz z Radlina. W domu czeka na mnie starsza siostra Julka.

Na zdjęciu smacznie śpi Wiktor Kosteczka. Wiktor urodził się 17.01 o godz. 5.40. Ważył 2500 g i mierzył 51 cm. Jego rodzicami są Martyna i Paweł z Rybnika. W domu na Wiktora czeka trójka starszego rodzeństwa: Zuzia, Piotruś i Wojtuś.

Cześć! Jestem Mateusz Brudny. Urodziłem się 9.01 o godz. 10.16. Ważyłem 2980 g i mierzyłem 53 cm. Moimi rodzicami są Aleksandra i Paweł z Wodzisławia Śląskiego.

Witajcie! Nazywam się Zuzanna Wojtczyk. Urodziłam się 8.01 o godz. 7.30. Ważyłam 3920 g i mierzyłam 59 cm. Moimi rodzicami są Ewa i Mateusz z Wodzisławia Śląskiego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~izolowany_tata (78.31. * .208) 25.01.2023 08:07

Cudne niemowlaczki. Chciałbym mieć takie, zostać ojcem, ale już z normalną kobietą.