Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„BTS: Yet to Come in Cinemas” na ekranach kin Helios

Środa, 1 lutego to niezwykła data dla fanów K-popu! Tego dnia po raz pierwszy na ekranach wybranych kin Helios zaprezentowany zostanie jedyny w swoim rodzaju muzyczny projekt. Widzowie sieci będą mogli zobaczyć wówczas zespół BTS z zupełnie nowej perspektywy podczas pokazów kinowej wersji koncertu BTS "Yet To Come" wprost z koreańskiego miasta Busan.

„BTS: Yet to Come in Cinemas” na ekranach kin Helios

Miłośnicy grupy będą mogli dołączyć do RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook w specjalnej kinowej produkcji, zmontowanej oraz zremiksowanej specjalnie z myślą o wyświetlaniu na dużym ekranie. Na widzów czekają unikalne zbliżenia i zupełnie nowy obraz koncertu. Podczas projekcji wyświetlone zostaną największe przeboje grupy, w tym: „Dynamite”, „Butter” i „IDOL”, a także pierwsze wykonanie koncertowe „Run BTS” z najnowszego albumu - Proof.

BTS, znany także jako Beyond the Scene, to południowokoreański siedmioosobowy boys band, uformowany w 2013 przez wytwórnię Big Hit Entertainment. Artyści zdobyli między innymi tytuł „nowego artysty roku” na 2013 MelOn Music Award, 2013 Golden Disk Awards, 2014 Seoul Music Awards i 2014 Gaon Chart K-Pop Awards. W 2017 znaleźli się na piątej pozycji listy najbardziej wpływowych osobistości w Korei Południowej sporządzonego przez „Forbes”, a już rok później znaleźli się na szczycie tej listy.

Cykl Helios na Scenie przygotował dla fanów grupy unikalny seans muzyczny. W dniach 1 oraz 3 i 4 lutego będzie miał miejsce porywający pokaz, który zachwyci wszystkich miłośników BTS w Polsce! Bilety na seanse „BTS: Yet to Come in Cinemas” dostępne są w kasach wybranych kin, a także na stronie www.helios.pl/bts2023 i w aplikacji mobilnej.

Materiał zewnętrzny