Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolędy znów zabrzmiały w Gołkowicach. Na koncert orkiestry przyszły tłumy [ WIDEO, ZDJĘCIA]

Wyjątkowe aranżacje kolęd i pastorałek można było usłyszeć w kościele w Gołkowicach, gdzie odbył się noworoczny koncert kolęd w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej Gołkowice.

Kolędy znów zabrzmiały w Gołkowicach. Na koncert orkiestry przyszły tłumy [ WIDEO, ZDJĘCIA]
Koncert kolęd w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej Gołkowice 2023. Fot. S. Kamczyk

Kolędy znów zabrzmiały w Gołkowicach. Na koncert orkiestry przyszły tłumy [ WIDEO, ZDJĘCIA]

Orkiestra tradycyjnie zaprosiła do kolędowania solistów, dzięki którym prezentowane utwory nabrały uroczystego charakteru. Zaśpiewali Danuta Szczypka, Emilia Szwarc, Dorota Smolorz oraz Bogdan Kłosek. Zabrzmiały takie piosenki, jak " Pastorałka od serca", "Noel" z repertuaru Kasi Cerekwickiej i TGD, czy "Kolęda dla nieobecnych" Zbigniewa Preisnera. Nie zabrakło również tradycyjnych polskich kolęd. Występem orkiestry oraz solistów pokierował niezawodny Ryszard Wachtarczyk. 

Warto dodać, że wśród publiczności zasiedli zaproszeni goście, m.in. poseł Adam Gawęda, starosta raciborski Grzegorz Swoboda, zastępca burmistrza Radlina Zbigniew Podleśny oraz starosta powiatu kłobuckiego, a do niedawna szef wojewódzkich struktur PSL Henryk Kiepura.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wazeliniarze (83.26. * .58) 15.01.2023 18:25
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

I zaś to samo... Może byście podali nazwiska występujących muzyków, solistów, czy chociaż dyrygenta, Nazwiska VIP-ów już nikogo nie obchodzą!