Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowe apartamenty w centrum Raciborza

Wcześniej mieścił się tam bank, a teraz powstaje apartamentowiec. Budynek przy ul. Batorego 10 został zakupiony przez firmę Eko-Okna. 15 mieszkań zostanie oddanych do użytku w maju 2023 r. Pierwszeństwo zakupu będą mieli pracownicy firmy.

Nowe apartamenty w centrum Raciborza
Oferta jest ogólnodostępna, ale pierwszeństwo zakupu mieszkań mają pracownicy Eko-Okien

– To kolejna, po osiedlu domów w Kornicach, realizowana przez nas działalność deweloperska – tłumaczy Tomasz Majewski, Eko-Invest. Na trzech kondygnacjach powstaje tam 15 apartamentów mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 77 m2.

Budynek charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim stylem i wysokim standardem wykonania. – Usytuowanie w ścisłym centrum miasta sprawia, że to doskonałe miejsce do zamieszkania – dodaje Tomasz Majewski. Więcej informacji na stronie www.eko-invest.pl.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~malyPolowy (78.31. * .162) 03.01.2023 14:02

Polowy ucz się od Kłoska!!!Ile wybudowałeś mieszkań?Gdzie plac Długosza?