Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Racibórz otrzyma 4 mln zł na budowę strzelnicy

Miasto Racibórz pozyskało 4 miliony złotych w konkursie ofert „Strzelnica w powiecie 2022”. Tym samym jesteśmy jednym z sześciu samorządów, które spełniając wymogi formalne otrzymały dofinansowanie w ramach tego konkursu.

Racibórz otrzyma 4 mln zł na budowę strzelnicy
Miasto Racibórz pozyskało 4 miliony złotych w konkursie ofert „Strzelnica w powiecie 2022”. Fot. raciborz.pl

Konkurs Ofert „Strzelnica w powiecie 2022” zorganizowany został w celu dofinansowania zadań związanych z budową strzelnic umożliwiających prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego, w szczególności wśród młodzieży, członków organizacji proobronnych i żołnierzy Sił Zbrojnych RP oraz funkcjonariuszy formacji uzbrojonych niewchodzących w skład tych Sił.

Informacje na temat rozstrzygnięcia konkursu znajdują się TUTAJ.

źródło: raciborz.pl

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@Maciek@ (5.226. * .42) 13.01.2023 11:44
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Super. Mam nadzieję, że będzie to długa oś, coś w stylu 300m. Będziemy wtedy jednym z nielicznych miast w kraju dysponującym takim obiektem!!

wnikliwy 27.11.2022 13:25
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Strzelnica byłego WOP została zlikwidowana,teraz trzeba teren nowy i kasę

~RealnyOptymista (188.146. * .246) 27.11.2022 10:47
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Świetna sprawa. Zaś "kilka" zł wpadło do miasta. Opozycja pewnie już myśli jak to zablokować.

~politycznyzanawca (46.204. * .82) 27.11.2022 10:37
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Ile to już kasy ściągniętej do miasta. Opozycja dalej będzie wytykała pralnię i kawiarenkę internetową mimo że ta kasa została spożytkowana na lepszy cel. Brawo Polowy.

~Tomek56 (5.184. * .77) 27.11.2022 10:17
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Brawo panie Polowy. Bardzo dobra wiadomość.