Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Eko-Okna budują osiedle

Ruszyła budowa osiedla niedaleko fabryki Eko-Okna S.A. w Kornicach. Zostanie oddane do użytku w czerwcu 2023 r.

Eko-Okna budują osiedle
Dogodna lokalizacja osiedla umożliwia sprawny dojazd do Raciborza (10 km). Więcej informacji na www.eko-invest.pl

Powstaje tam 28 dwupoziomowych budynków w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, których powierzchnia użytkowa wyniesie 115,80 m2. Każda rodzina będzie miała do dyspozycji podjazd, taras i prywatny ogród. Domy będą ogrzewane pompą ciepła, a osiedle będzie posiadało własną oczyszczalnię ścieków.

Budynki staną tuż obok otwartego niedawno przedszkola – innej inwestycji firmy Eko-Okna S.A.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Roberton (46.134. * .133) 05.10.2022 16:02

Przy śmierdzącym plastiku można popracować poł roku, rok, może dwa ale żeby pracować w takich warunkach całe życie i mieszkać na takiej wiosze jak Kornice? Przesada.

~Hwint (94.254. * .40) 05.10.2022 12:22
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

I dobrze, że nie sprzedał placu Długosza. Mieszkańcy od lat protestują przeciwko zarówno sprzedaży jak i zabudowie placu Długosza.

~malyRaciborzzapolowego (78.31. * .162) 05.10.2022 11:10
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Proszę eko potrafią, a Polowy 4 lata kadencji i nic nie wybudował z wyjątkiem kontynuacji bloków na Łąkowej rozpoczętych przez Lenka!Polowy nawet zmarnował szansę sprzedaży pl. Długosza eko-oknom!