Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dachowanie bmw na 1 Maja w Raciborzu. Co było przyczyną kolizji?

Choć zdarzenie wyglądało niebezpiecznie, żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Dachowanie bmw na 1 Maja w Raciborzu. Co było przyczyną kolizji?
Sprawca kolizji był trzeźwy. Policjanci ukarali go mandatem. Fot. Grupa FB/Racibórz 112 info 2 WhatsApp.

- Kierujący bmw 20-latek nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w latarnię i ogrodzenie - mówi nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Do kolizji doszło na ul. 1 Maja w Raciborzu 18 kwietnia o 00.45. - Dwie osoby podróżowały samochodem. Wyszły o własnych siłach. Nie wymagały pomocy medycznej - mówi st. kpt. Mateusz Wyrba, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu.

Na miejscu oprócz policjantów i strażaków interweniowali również pracownicy pogotowia energetycznego, którzy zabezpieczyli uszkodzoną latarnię.

Uszkodzony samochód i zniszczona latarnia składają się na straty w wysokości około 18 tys. zł.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wiedzacy (46.134. * .254) 19.04.2022 15:39

Powód - zapatrzył się na piekną halę produkcyjną DKGlass ;-)

~Lupa (88.198. * .187) 19.04.2022 11:49
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

A policja dalej, kłamstwo za kłamstwem! Chcą wmówić społeczeństwu że kierowca jechał 50 km/h.
Pędził setką w terenie zabudowanym, był pewny że ze strony policji nic mu nie grozi.