Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Marcin Suchy, jeden z liderów Tabu świętuje rocznicę ślubu

Marcina Suchego fanom zespołu Tabu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Mniej zorientowanym spieszymy wyjaśnić, że wespół z Rafałem Karwotem od początku tworzył trzon grupy, która jest jedną z najbardziej popularnych kapel reggae w Polsce. Dziś Marcin wspólnie z małżonką Darią, świętuje 10. rocznicę ślubu. A wczoraj na rocznicę zaprosił ją do czeskich Piotrowic, gdzie w jednym z przygranicznych zameczków para zjadła uroczystą kolację. 

Marcin Suchy, jeden z liderów Tabu świętuje rocznicę ślubu
Para świętowała rocznicę w jednym z zameczków w czeskich Piotrowicach, tuż przy granicy z Polską. Fot. Dawid Koczy

We wtorek 17 sierpnia, Marcin udał się na uroczystą kolację, aby świętować rocznicę ślubu ze swoja małżonką Darią. Na tę okazję muzyk wynajął, na wyłączność, klimatyczną salę rycerską jednego z hoteli w Czeskiej Republice. Para świętowała tam 10. rocznicę ślubu.

Dziękuje mojej szalonej królowej Darii Suchy za ten piękny czas i nie mogę się doczekać, co będzie dalej! A Wczoraj spędziliśmy przemiły wieczór w Zámeček Petrovice kosztując pysznych dań przygotowanych przez Dawid Koczy - dzięki Dawid! - napisał w mediach społecznościowych Marcin Suchy. 

Członkowie zespołu Tabu podkreślają na każdym kroku, że swoją siłę czerpią przede wszystkim z prawdziwej pasji do muzyki, a także stabilizacji i oparcia, które dają im przyjaciele, oddani fani, a przede wszystkim najbliższa rodzina. 

Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z „Przystanku Woodstock 2014". Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem jednego z największych festiwali reggae w Polsce – „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi" organizowanego w Wodzisławiu Śląskim.

Aktualny skład grupy: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew, Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instrumenty klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kukuryku (83.30. * .9) 19.08.2021 15:24

Beznadzieja !

~Jeeck (46.134. * .43) 19.08.2021 12:46

Nieprawdopodobna historia. Slyszalem ze netflix interesuje sie zyciem panstwa Suchy i chce wykupic prawa do serialu o ich zyciu. Ktos moze potwierdzic?

~kil (83.26. * .84) 19.08.2021 10:37

Brakuje informacji: Artykuł zawiera lokowanie produktu, a nawet dwóch...

~Nielubiejuzwas (93.179. * .38) 19.08.2021 10:05

To jest takie fascynujące, że aż strach... Nie macie już o czym tutaj pisać? To są nowiny czy pudelek? Nie zapomnijcie tego wydrukować na pierwszej stronie wersji papierowej. Ostatnimi czasy zero rzetelnych informacji.. A tak lubiłam ten portal.