Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kwiatobazar na Rynku. Co ciekawego znaleźliśmy? [ZDJĘCIA, LIVE]

Kwiatobazar na Rynku zorganizowany był po raz pierwszy i towarzyszy Ekobazarowi.

Kwiatobazar na Rynku. Co ciekawego znaleźliśmy? [ZDJĘCIA, LIVE]
Wystawcy gościli na Rynku. Kwiaty rozchodziły się w zawrotnym tempie

Kwiatobazar został zorganizowany przez Urząd Miasta. Była to jego pierwsza edycja. Kolejna okazja do zakupu kwiatów, nie tylko tych podwórkowych, ale i domowych, będzie w najbliższą sobotę (równolegle z Ekobazarem, w godz. 9.00-14.00). Wystawcy w swojej ofercie mają nie tylko kwiaty, ale i sadzonki czy artykuły ogrodnicze.

Co ciekawego udało nam się znaleźć? Oto kilka propozycji:

Stokrotka afrykańska w kilku odmianach kolorystycznych. Najbardziej "chodliwa" jest ta pomarańczowa ze względu na barwny środek.

Mandarynka. Nietuzinkowa ozdoba zarówno ogrodu, tarasu jak i balkonu. Na zimę chowana do domu

Mini ananas. Funkcja dekoracyjna. Wyprzedzamy pytanie - nie, nie urośnie do standardowych rozmiarów ananasa.

Maranta - liściasta roślina, która przyciąga swoimi barwami i aksamitną fakturą.

Te kolorowe maleństwa to Niedośpiany. Kolejna ciekawa propozycja do ożywienia wnętrz.

Po lewej stronie to Koleus, znany jako... kolorowa pokrzywa.

Zobacz nasz krótki LIVE

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].