Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podopieczny MDK wystąpił obok sławnych artystów

Witek Piasecki (na zdj.), uczestniczący w zajęciach wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury, po raz kolejny został doceniony.

Podopieczny MDK wystąpił obok sławnych artystów

– Tym razem nie był to konkurs wokalny czy festiwal piosenki, lecz udział w wyjątkowym zdarzeniu, jakim była produkcja słuchowiska muzycznego „Posyłka” – informuje MDK. Witek został zaproszony do projektu przez Macieja Pawlaka, aktora i wokalistę musicalowego, który podczas wakacji artystycznych dostrzegł jego talent wokalny. W słuchowisku podopieczny MDK wciela się w rolę chłopca, w utworze zatytułowanym „Do pracy”. Piosenkę można usłyszeć na początku czwartej części słuchowiska zatytułowanej „Wnętrze”. Spektakl powstał na podstawie pieśni Władysława Żeleńskiego.

– Witek miał niebywałą okazję wystąpić obok znakomitych artystów takich jak: Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Olga Szomańska, Marcin Januszkiewicz, Przemysław Glapiński, Katarzyna Walczak, Agnieszka Przekupień, Justyna Cichomska, a także Zespół Wokalny Proscenium oraz Zespół Śpiewaczy Stara Śpiewka – przekazuje Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Dodając, że do nagrań muzycznych w studiu Witek przygotowywał się pod okiem Daniela Rożka, nauczyciela kół wokalnych raciborskiego MDK

Więcej TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].