Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejny weekend przygotowań do Gwiazdki Serc

Do XIX edycji Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc mniej niż tydzień, a występujący nie ustępują w wysiłkach, aby zachwycić publiczność.

Kolejny weekend przygotowań do Gwiazdki Serc

Młodzieżowy Dom Kultury na długo przed koncertem rokrocznie otwiera swoje drzwi również w weekendy. A wszystko po to, aby wesprzeć organizatorów w przygotowaniach do wydarzenia, które jest stałym punktem w kalendarzu raciborskich imprez.

- Jesteśmy wdzięczni, że mamy możliwość spotkać się na próbach w MDK-u. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Agnieszce Busuleanu-Jaksik i pracownikom Młodzieżowego Domu Kultury, za wszelką pomoc i wsparcie. Zawsze podkreślamy, że przy tak dużych przedsięwzięciach współpraca, dobra komunikacja i zaangażowanie są najważniejsze i taką właśnie postawę wykazuje sztab ludzi zaangażowanych w organizację koncertu - mówi Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

XIX edycja Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc już w najbliższy piątek, 13 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury. Organizatorzy zapewniają, że edycja przypadnie do gustu zarówno młodszej jak i starszej części publiczności.

Bilety – cegiełki do nabycia:

  • Raciborska Izba Gospodarcza ul. Batorego 7, I piętro
  • Raciborskie Centrum Kultury (Kasa) ul. Chopina 21
  • Cech Rzemiosł Różnych ul. Kilińskiego 2
  • Piwiarnia Racibórz ul. Wojska Polskiego 9 H
  • Cesky Drak Bistro ul. Długa 36

Katarzyna Ekiert/Raciborska Izba Gospodarcza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].