Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybiorą najładniejsze otoczenie domu

Mieszkańcy Marklowic tradycyjnie do połowy sierpnia mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są intratne nagrody. Wystarczy, że ładnie i estetycznie zagospodarują swój ogród.

Wybiorą najładniejsze otoczenie domu

Do 15 sierpnia trwają zapisy na konkurs pn. Estetyczne otoczenie domu. W artystycznych zmaganiach będą oceniane elementy otoczenia takie jak estetyka, czystość, sposób zagospodarowania i upiększania zieleni oraz wkład pracy.

Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy Marklowice w Pionie Spraw Społecznych (pokój 307). Do zgłoszenia można dołączyć dokumentację fotograficzną w postaci elektronicznej lub papierowej (z podaniem daty wykonania). Komisja konkursowa od 16 do 25 sierpnia (po ustaleniu dokładnego terminu z właścicielami posesji) dokona oględzin zgłoszonych posesji, aby wybrać zwycięzcę.

Na laureatów czekają nagrody w formie rzeczowej (talony). Dla zwycięzcy pierwszego miejsca przewidziano bon o wartości 500 zł, dla drugiego - 300 zł. Z kolei miejsce trzecie honorowane będzie nagrodą o wartości 200 zł. Organizatorzy przewidzieli również wyróżnienia, które otrzymają talony o wartości 100 zł. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w czasie trwania dożynek gminnych, które w tym roku odbędą się 1 września.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].