Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybuch, płomienie i pięć poparzonych osób. Dramatyczny finał grillowania w Łańcach

Ranni trafili do szpitali w Raciborzu, Wodzisławiu Śląskim oraz Siemianowicach Śląskich.

Wybuch, płomienie i pięć poparzonych osób. Dramatyczny finał grillowania w Łańcach
Lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łańcach (zdjęcie: Racibórz112/Facebook, Krzysiek K.)

Do zdarzenia doszło 19 maja około godz. 13.30 przy ul. Szkolnej w Łańcach. Starszy mężczyzna użył kanistra z biopaliwem do rozpalania grilla. Ogień dostał się do wnętrza pojemnika, doszło do wybuchu.

Płomienie objęły 60-letniego mężczyznę, poparzeni byli również pozostali uczestnicy spotkania. W sumie pięć osób doznało obrażeń. 60-letni mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na specjalistyczny oddział oparzeniowy w Siemianowicach Śląskich, pozostali poszkodowani trafili do szpitali w Raciborzu oraz Wodzisławiu Śląskim.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalą okoliczności oraz przebieg wypadku.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do_Teżburak (5.184. * .155) 20.05.2019 18:22

to nie idioci to trolle ( nie obrażaj idiotów )

~yos (77.79. * .163) 20.05.2019 16:55

@~Teżburak@: Chodzi Ci o ten komentarz dotyczący Wodzisławia? Toż to najszczersza prawda!

~Teżburak@ (188.146. * .205) 20.05.2019 16:24

Czytając komentarze pod tym artykułem widać że wielu idotów myśli że są zabawni.

~ghj (83.30. * .28) 20.05.2019 11:32
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Dziwne że dał rady przeżyć 60 lat, patrząc na poziom głupoty to selekcja naturalna powinna już dawno zrobić swoje.

~d3vilo (94.254. * .236) 20.05.2019 11:01
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Mógł użyć benzyny, byłby ciekawszy efekt. Współczuję tylko temu który trafił do Wodzisławia, tam się trafia z drobnymi obrażeniami a kończy na śmierci. Tzw. Umierania, może mają podpisane papiery z firmą pogrzebową

~ogien (93.131. * .184) 20.05.2019 10:16

Stary A Glupi