Niebezpieczna sytuacja w Wodzisławiu. Mazda utknęła między szlabanami

Zamknięte szlabany, a między nimi samochód osobowy. Do kuriozalnej sytuacji doszło w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Kopernika. Na filmie widać, że konieczna była interwencja policji.

Niebezpieczna sytuacja w Wodzisławiu. Mazda utknęła między szlabanami

Materiał wideo:

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę (3 października) na przyjeździe kolejowym na ul. Kopernika w Wodzisławiu Śląskim. Było to przed godz. 15.00. Sytuację uchwycił swoim telefonem jeden z naszych Czytelników. - Przejazd długo był zamknięty - przekazuje nam mężczyzna.

Na nagraniu widać, że na szczęście auto było ustawione na tyle daleko od torów, że nadjeżdżająca lokomotywa mogła bezpiecznie przejechać obok i nikomu nic się nie stało. Na miejscu pojawiła się policja by wyjaśnić zaistniałą sytuację. To nie pierwsze zajście na tym przejeździe kolejowym. W marcu tego roku przez zamykające się szlabany przemknął kierowca autobusu z pasażerami na pokładzie.

(nagranie dzięki uprzejmości Czytelnika)

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
amol 04.10.2018 16:42
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Przydałaby się w wodzisławiu jednostka Drogówki, ale by się mandaty sypały .... za spowalnianie ruchu, parkowanie na zakazach (to prawdziwa plaga), za jazdę lewym pasem (Matuszczyka), nie stosowanie się do zakazu i nakazu skrętu (wyjazd i wjazd do szpitala), jazdę pod prąd (zakaz wjazdu obok delikatesów centrum na 26marca) zatrzymywanie i parkowanie na jezdni na podwójnej ciągłej, zajmowanie dwóch pasów jezdni podczas skrętu w lewo i blokowanie kręcących w prawo, a i piesi łażą jak chcą i gdzie im pasuje

beatamix 04.10.2018 16:27
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Powinni wziąć taki duży młot i i walnąć w to auto z tym pacanem w środku ! Tacy pseudokierowcy są zagrożeniem nie tylko dla pasażerów których wożą, ale i innych normalnych kierowców.

wnikliwy 04.10.2018 14:28
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Co zrobiła policja? Redakcja nic nie pisze, mandat to za mało w takim przypadku.

~AsiaR (5.173. * .62) 04.10.2018 10:40
oceniono 5 razy
1
Zgłoś

Co w tym dziwnego? W tym mieście można robić wszystko! Może jakiś dziennikarz wysiadzie z samochodu i spojrzy na drogi, tu przepisy nie obowiązują nikogo! Co trzeci z telefonem przy uchu, bez świateł, kierunkowskazów nie używa połowa kierowców, o prędkości to nawet nie ma co pisać, nie przestrzega jej nikt, przez przejście dla pieszych nie da się przejść! Tak działa wodzisławska policja! Prócz siedzenia w samochodach i upominania się o wyższe wynagrodzenia, nie robią nic!

~Ćwiklak (87.101. * .24) 04.10.2018 07:42
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Burak chciał być w Teleexpresie

~Xyzq (188.137. * .56) 03.10.2018 21:51
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Powinni prawko odebrać takim