Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak samodzielnie wybrać najlepszą pożyczkę?

Każda osoba zainteresowana zaciągnięciem pożyczki powinna pamiętać, że przedstawienie oferty jako korzystną przez firmę odpowiadającą za jej udzielanie wcale nie oznacza, że opłaca się z niej skorzystać.

Jak samodzielnie wybrać najlepszą pożyczkę?

Szkoda natomiast zaciągać nieatrakcyjne kredyty, gdyż wybór w dzisiejszych czasach jest ogromny. Wystarczy poświęcić chwilę na poszukiwania, a na pewno uda się znaleźć pożyczki, które będą nie tylko miały niewielkie oprocentowanie (a czasami nawet zerowe), ale również ich zaciągnięcie nie będzie skomplikowane i w kilka minut uda się wypełnić wniosek.

Porównywarki pożyczek

Nikt jednak nie wymaga od klientów, aby na własną rękę dokonywali analiz ofert pożyczek, bo od dłuższego czasu funkcjonują nowoczesne porównywarki. Tego typu serwisy zostały przygotowane po to, aby osoby potrzebujące szybkiej pożyczki mogły uzyskać listę najlepszych pożyczek, a jeżeli któraś będzie dla nich atrakcyjna, to od razu można przystąpić do składania wniosku o kredyt przez internet. Co ciekawe, tego typu narzędzia dostępne są na całym świecie. Wiele przydatnych informacji na ich temat zawiera artykuł na temat porównywarek finansowych na świecie i w Norwegii, z którego można się dowiedzieć między innymi tego jaka pożyczka jest aktualnie najlepsza. Wspomniane zestawienie dostępne jest pod adresem http://xn--smlnutensikkerhet-9qbb.com/, dzięki czemu internauci mogą zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Jaką pożyczkę wybrać?

Szukając kredytu warto pamiętać o kilku rzeczach. Pierwszą jest oczywiście określenie kwoty, która jest potrzebna na pokrycie nagłych wydatków. Zaciągając pożyczkę wielu klientów popełnia błąd i od razu korzysta z najwyższej zaproponowanej kwoty. Łatwy dostęp do pieniędzy rzeczywiście może być kuszący, jednak nie można zapominać o tym, że pożyczkę trzeba będzie za jakiś czas spłacić. Spodziewając się zatem problemów z gotówką lepiej uniknąć pożyczania więcej niż będzie można oddać. Bardzo istotne znaczenie odgrywa również wysokość oprocentowania kredytu. Jeżeli zaciągana pożyczka udzielana jest na wysoki procent, to nawet pożyczenie małej kwoty spowoduje konieczność zwrócenia dużej ilości pieniędzy. Działa to jednak również w drugą stronę, więc znajdując atrakcyjną pożyczkę z niskim oprocentowaniem można zdecydować się na większą kwotę, a i tak wysokość comiesięcznej raty utrzyma się na niskim poziomie. Na koniec warto przypomnieć o tym, że najczęstsze problemy z chwilówkami dotyczą sytuacji, w których ktoś zapomniał o regularności przy spłacaniu rat. Lepiej zatem zadbać o to, aby w ustalonym dniu zwrócić wszystkie pożyczone pieniądze, gdyż pozwoli to zaoszczędzić na odsetkach.

Materiał zewnętrzny