Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Antyszczepionkowcy rosną w siłę. Dlaczego rodzice nie szczepią swoich pociech?

Liczba dzieci, które nie przechodzą podstawowych szczepień rośnie w zastraszającym tempie. Dlaczego rodzice, pomimo groźby wysokich kar finansowych, nie szczepią swoich pociech? Ile jest prawdy w opowieściach o śmiertelnie groźnych, niepożądanych odczynach poszczepiennych? Komu zagrażają niezaszczepione dzieci? O tym wszystkim piszemy w najnowszym numerze "Nowin Raciborskich".

Antyszczepionkowcy rosną w siłę. Dlaczego rodzice nie szczepią swoich pociech?

Ponadto w "Nowinach Raciborskich":

  • Biedni i bogaci. Sprawdź, które miejsce w rankingu zamożności zajmuje Twoja gmina
  • "Ruda z tatuażem" i Piasek za darmo. Z Nowinami nie przegapisz żadnej atrakcji strażackiego memoriału
  • Milionerzy są wśród nas. Raport o dochodach mieszkańców powiatu raciborskiego
  • Małe jest piękne. Wioska, która z tego słynie, że jest najfajniejsza w gminie. Uroki Ciechowic odkrywa Katarzyna Gruchot
  • Mniej smrodu, więcej miejsc parkingowych. Remont siedziby ZUS w Raciborzu zmierza ku końcowi
  • Ksiądz za murami więzienia. Wywiad ks. Jana Szywalskiego z kapelanem Zakładu Karnego w Raciborzu ks. Zbigniewem Gajewskim
  • Jak Górny Śląsk spłynął krwią. Powstania śląskie w relacjach Nowin Raciborskich
  • Morderstwo po dyskotece. Siedemnastolatka mogłaby żyć, gdyby po zabawie wróciła z koleżankami do domu
  • Starość na kanapie. W Raciborzu powstaje dom spokojnej starości dla... psów

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru gazety

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~annagac (94.254. * .202) 31.08.2018 23:10

Ja też miałam wątpliwości gdy zobaczyłam ile ludzi przestało szczepić dzieci... Ale lekarzem jest mój tata i wiem, że gdyby coś było nie tak ze szczepionkami on by o tym wiedział. Poza tym my wszyscy (dorośli ludzie) byliśmy szczepieni i nic nam nie jest. Bardzo polecam stronę www.zaszczepsiewiedza.pl szczególnie mamusiom z wątpliwościami :)

prawdaon 16.08.2018 09:54
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

http://szczepienia-dzialaja-oto-fakty.stopstopnop.pl

prawdaon 16.08.2018 09:53
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

http://antynop.pl

~jaszczepię@ (78.31. * .183) 16.08.2018 09:48
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

To może w następnym numerze napiszecie dlaczego rodzice nie szczepią. Może napiszcie o tym jak rodzice tydzień przed terminem szczepienia się denerwują czy ich dziecku nic się nie stanie. Może napiszecie jak przez kolejne 48h po szczepieniu cały czas patrzą na dziecko czy nic złego się nie dzieje. Może napiszecie też o ewidentnych przypadkach kiedy po szczepieniu dzieci zapadły na poważne choroby. Nawet w Raciborzu są takie przypadki. Może zamiast straszyć wysokimi karami od sanepidu spojrzycie na sprawę w szerszym aspekcie.