Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ogródek marzeń

Na modernizację ogródka jordanowskiego magistrat pozyskał 2,2 mln zł (95% dofinansowania inwestycji).

Ogródek marzeń

Zagospodarowanych zostanie 6220 m kw przestrzeni. Powstanie wiele elementów zabawowych, m.in.: karuzela, lokomotywa ze zjeżdżalnią, bujaki, potrójna huśtawka wahadłowa, mini park linowy, trampolina czy kopuła ze zjeżdżalnią rurową. Przewidziano też urządzenia dla dzieci niepełnosprawnych. W projekcie są również instalacja do street workoutu oraz siłownia pod chmurką. Nowościami w Raciborzu będą ścieżka sensoryczna i ścianka interaktywna. Urząd ogłosił przetarg na wykonanie nowego ogródka. W kryterium oceny ofert cena stanowi 60%. Oferty będą przyjmowane do 18 lipca.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Leno 14.07.2018 15:03

Obawiam się że będzie tam znowu glownie beton i bruk a zieleni drzew krzewów kwiatów jak na lekarstwo. czyli typowa pustynia.Obym się mylił.