Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dramat w Czerwionce. Mężczyzna stanął w płomieniach

22 maja kwadrans po godzinie 10.00 w zakładzie wulkanizacyjnym przy ulicy Furgoła w Czerwionce doszło do wypadku przy pracy.

Dramat w Czerwionce. Mężczyzna stanął w płomieniach

W jednym z pomieszczeń odbywały się prace remontowe. 28-letni mężczyzna przelał do płaskiego pojemnika rozpuszczalnik nitro. Podczas prac palił papierosa co doprowadziło do zapłonu substancji. Mężczyzna próbował wynieść z warsztatu płonący pojemnik, jednak podczas tej czynności wylał na siebie rozpuszczalnik. - Poszkodowany stanął w płomieniach. Wybiegł z warsztatu gdzie został ugaszony przez inne osoby. Ma poparzenia nóg i rąk - mówi nam młodszy brygadier Bogusław Łabędzki z PSP Rybnik. Poszkodowanemy pomocy medycznej udzielili strażacy z OSP Czerwionka oraz ratownicy pogotowia.

(acz)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~piedroń (37.248. * .129) 23.05.2018 22:33
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Ten pełowski leming, co podpalił sie w Warszawie pod Pałacem Kultury, to Piotr S. z Niepołomic. Oby jak najwięcej platfusów dokonywało takich oczyszczających społeczeństwo czynów.

~skinheadzik (31.179. * .1) 23.05.2018 15:08
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

A nie był on z PO??? Oni lubią się POdpalać. W tamtym roku w Warszawie jeden platformers się POdpalił.

~martino2018 (89.174. * .165) 23.05.2018 13:42
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Idiota!!!