Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Śmigłowiec nad Boguszowicami. Przyleciał po poparzonego nastolatka

Dziś przed godziną 9.00 przy ulicy Śniadeckiego w rybnickiej dzielnicy Boguszowice doszło do poparzenia nastolatka.

Śmigłowiec nad Boguszowicami. Przyleciał po poparzonego nastolatka

Materiał wideo:

Na miejsce skierowano pogotowie, policję i straż pożarną. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, na piętnastoletniego chłopca wylał się wrzątek. Matka idąc z gorącą wodą potknęła się, oblewając dziecko. - Chłopiec doznał poparzeń. Jego stan był na tyle poważny, że na miejsce ściągnięto śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego - informuje młodsza inspektor Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Prowizoryczne lądowisko urządzono na terenie miejscowej szkoły. Po zaopatrzeniu przez zespół pogotowia, 15-latka przekazano zespołowi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.
(acz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~roxirixi (83.238. * .155) 21.06.2017 14:28

Dużo zdrówka i siły dla matki.Tego typu oparzenia szybko się goją,nie będzie po nich śladu za rok.Woda to nie ogień.Wiem bo brat wylał na mnie wrzące mleko w garnku,kiedy miałam 12 lat