Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szukasz projektu domu? Sprawdź największą bazę!

Wybierając projekt domu coraz rzadziej udajemy się do pracowni architektonicznej. W większości pierwszym etapem jest przeszukiwanie dostępnych ofert projektów domów w Internecie. Jednak i to wydaje się być niełatwym zadaniem, gdy do dyspozycji mamy dziesiątki stron pojedynczych pracowni, których projekty ciężko jest porównać. Rozwiązaniem na ten problem jest skorzystanie z wyszukiwarki firmy Tooba.pl, gdzie w jednym miejscu znajdziemy zestaw projektów domów z niemal 100 pracowni.

Szukasz projektu domu? Sprawdź największą bazę!

Intuicyjne i szybkie wyszukiwanie projektów domów

Wspomniana baza projektów – Tooba.pl – zawiera niemal 16 tys. projektów gotowych, z czego prawie 14 tys. to projekty domów: jednorodzinnych, bliźniaków, wielorodzinnych, z lokalami usługowo-handlowymi. Spośród takiej liczby projektów wyzwaniem jest znalezienie „tego idealnego”. Z pomocą przychodzi nam jednak intuicyjna wyszukiwarka, która automatycznie sprawdza każdy z projektów według podanych przez użytkownika parametrów. Wśród nich znajdziemy wyszukiwanie między innymi na podstawie:

 • powierzchni budynku,
 • działki, na której ma być postawiony,
 • ilości kondygnacji,
 • technologii wykonania,
 • stylu architektonicznego,
 • dostępnych wizualizacji (np. projekty z aranżacjami wnętrz),
 • rodzaju dachu,
 • zabudowy,
 • funkcjonalności domu (np. piwnica, garaż, spiżarnia, basen itd.),
 • kosztów budowy domu,
 • ceny samego projektu,
 • nowości,
 • promocji.

Te i wiele innych parametrów pozwalają na maksymalne dopasowanie wyszukiwania do naszych oczekiwań. Spośród kilkunastu tysięcy projektów zobaczymy bowiem projekty, które odpowiadają warunkom terenowym oraz naszym wymaganiom i budżetowi. Dzięki zawężeniu parametrów wyszukiwania znajdziemy odpowiedni projekt znacznie szybciej i korzystniej, ponieważ mamy możliwość łatwego porównania choćby kosztów budowy czy popularności wśród innych kupujących.

Projekty domów w promocji – taniej nawet o 1450 zł!

Każdy inwestor doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podczas budowy domu liczy się każda zaoszczędzona suma. I ten argument przemawia za korzystnym wyborem już na etapie zakupu projektu domu. W bazie projektów Tooba.pl cyklicznie organizowane są liczne akcje promocyjne poszczególnych pracowni architektonicznych. Spośród oferty 17 tys. projektów, stale w cenie promocyjnej dostępnych jest aż 2,5 tys. projektów. Rabaty mogą sięgać nawet 1450 zł. Obecnie wśród najlepszych promocji znajdziemy:

 1. Promocja Projekt premium w cenie standard: otrzymujemy projekt domu energooszczędnego w cenie standardowego. Możemy oszczędzić do 1450 zł.
 2. Promocja Wielkie cięcie: przeceny sięgające 1300 zł.
 3. Promocja Wielkie przeceny: oszczędzamy nawet 1200 zł na zakupie projektu.
 4. Promocja Tniemy ceny: obniżki nawet o 1000 zł.
 5. Promocja Upust 30%: wybrane projekty kupimy z 30% zniżką – zaoszczędzimy nawet 1000 zł.

Stałe rabaty do zakupu projektu domu

Firma Tooba.pl przygotowała także dla wszystkich klientów, którzy zakupią u niej projekt domu, darmową dokumentację dla małej architektury (wiaty garażowe, altany, budynki gospodarcze). Jest to zatem oszczędność rzędu nawet 800 zł. Dodatkowo do zakupu otrzymujemy schemat instalacji (o wartości 400 zł) także w formie gratisu.

Wśród innych stałych korzyści każdy klient ma możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z kosztorysantem, konstruktorem, inżynierem branży sanitarnej, inżynierem branży elektrycznej, architektem, specjalistą ds. prawa budowlanego. Konsultacje trwają 4 godziny, a ich wartość sięga 300 zł. Dodatkowo otrzymujemy darmową analizę zmian w projekcie wycenianą na 150 zł.

Zakup projektu – przez internet?

Część z nas pewnie zrezygnuje jednak z tych wszystkich korzyści, rabatów i darmowych konsultacji, ponieważ nie jest przekonana do zakupów przez internet. Jednak, mimo jeszcze wciąż żywym odczuciom na temat sprzedaży online, które nie zawsze są dobre, firma Tooba.pl odnotowuje rekordowe wyniki sprzedaży projektów. Co więcej, opinie klientów po sprzedaży są bardzo pozytywne, o czym świadczy największa społeczność w branży projektów domów na Facebooku. Poza gwarancją najniższej ceny, przedsiębiorstwo zapewnia bezpieczeństwo zakupu w postaci darmowego zwrotu lub wymiany projektu. Ten aspekt z powodzeniem eliminuje wszelkie wątpliwości, co do zakupu projektu domu przez internet.

Bezpłatny udział w jedynej konferencji szkoleniowej z zakresu budownictwa w Polsce

Jednak zanim dokonamy zakupu, warto dowiedzieć się na temat budowy domu jak najwięcej, by uniknąć kosztownych błędów. Odpowiadając na takie właśnie oczekiwania klientów, każdego roku firma Tooba.pl wraz z praktykami oraz największymi markami z branży budowlanej, organizuje konferencję obejmującą cykl wykładów, szkolenia wykonawcze i indywidualne konsultacje ze specjalistami. Wydarzenie sygnowane jest pod nazwą „Akademia Budowy” i jak do tej pory znalazło swojego odpowiednika w Polsce. Udział w konferencji jest bezpłatny, a dostarcza wiele korzyści. Uczestnicy mogą dowiedzieć się na konkretnych przykładach, jak oszczędzić nawet 30 zł podczas inwestycji w budowę domu, jak zaprojektować instalację grzewczą, jakie źródło ciepła będzie najlepsze oraz jak uzyskać różnego rodzaju dotacje na budowę. Wnioskując z opinii uczestników, które możemy znaleźć na fanpage’u firmy, najcenniejsze są jednak darmowe konsultacje, które wycenia się na kilkaset złotych. W ciągu jednego dnia oszczędzamy zatem nie tylko czas, zdobywając ogromną dawkę wiedzy w krótkim czasie, ale także sporą sumę pieniędzy.

Budowa domu to niemała inwestycja, a jej powodzenie będzie decydować o dalszym użytkowaniu domu i kosztach z tym związanych. Dlatego warto rozsądnie zarządzać budżetem, oszczędzając już na etapie wyboru projektu domu i korzystając z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Tym sposobem zyskamy nawet kilka tysięcy złotych.

Materiał zewnętrzny