Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Paweł Długosz ponownie najlepszym elektronikiem w kraju.

Paweł Długosz ponownie stanął na najwyższym stopniu podium Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

Paweł Długosz ponownie najlepszym elektronikiem w kraju.

19 i 20  marca na Wydziale  Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej w Lublinie Paweł zmierzył się z szesnastoma najlepszymi uczniami techników elektronicznych z całej Polski, którzy zdołali przebrnąć przez dwa etapy zmagań konkursowych – szkolny i okręgowy. Uczeń ZST po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w tym gronie.

Zajmując pierwsze miejsce w kraju, Paweł zapewnił sobie nie tylko celujące oceny z wszystkich przedmiotów zawodowych na tegorocznym świadectwie, ale zagwarantował sobie również możliwość wyboru dowolnej uczelni technicznej w kraju, gdyż jedną z nagród w turnieju był indeks wybranej szkoły wyższej.

Paweł Długosz jest niezwykle utalentowanym, wszechstronnie uzdolnionym młodym człowiekiem o wielu zainteresowaniach, który z powodzeniem łączy edukację z samorealizacją w kontekście zainteresowań wykraczających poza profil wybranego kierunku – na co dzień angażuje się w działania związane z funkcjonowaniem w ramach grupy muzycznej „WarRiot” oraz uczęszcza na zajęcia do szkoły muzycznej.

Kolejne zwycięstwo w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA to ważne wydarzenie dla Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. - dotychczas żadnemu uczniowi ZST nie udało się wygrać tych prestiżowych zawodów dwa razy z rzędu.

Sukces ucznia „Budowlanki” był możliwy dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu nauczycieli przedmiotów zawodowych:  Bronisławy Ruteckiej, Kornela Barteczki i Romana Magiery.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].