Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Morderstwo w Rybniku Kamieniu. Zakopał trupa pod kojcem z psem [FILM], [ZDJĘCIA]

Horror w Kamieniu. Sebastian P. najpierw zabił gospodarza domu, a potem zabetonował jego zwłoki i ustawił na nim kojec dla psa. Rodzina przez siedem lat bawiła się i grillowała obok mogiły.

Morderstwo w Rybniku Kamieniu. Zakopał trupa pod kojcem z psem [FILM], [ZDJĘCIA]

Materiał wideo:

W czwartek, 23 lutego rybniccy kryminalni wykopali na terenie posesji ludzkie szczątki. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiony siedem lat temu 61-letni Andrzej B. gospodarz domu. Dziś na terenie posesji odbyła się wizja lokalna udziałem Sebastiana P. Mężczyzna kilka dni temu sam zgłosił się na policję. W piątek w ogrodzie 41-latek dokładnie pokazywał jak zabijał Andrzeja B. i jak przewozi jego ciało taczką do wykopu w ogrodzie.

Tajemnicze zaginięcie
Andrzej B. zaginął latem 2010 roku. Kilka lat wcześniej wynajął dom obcym ludziom. Jego brat sprzedał swoją połówkę za 50 tysięcy, a Andrzej B. podarował swoją część w zamian za możliwość mieszkania w nim. Kilka tygodni po darowiźnie zniknął. Jeszcze w sierpniu przygarbiony krzątał się po podwórku. Pewnego dnia zapadł się pod ziemię. – Pozbył się domu i poszedł w tango – komentowali sąsiedzi. Wcześniej rodzina otrzymała pozostałą część domu z działką. Warunek był jeden. Andrzej B. będzie mieszkał w nim do śmierci.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zdeb (83.4. * .251) 12.10.2018 11:19

Inwestycje rybnickie w pewnym likwidowanym banku w Kozłowie odegrały pewnie w tym morderstwie jakąś role..

~dziwnyświat (89.200. * .94) 26.02.2017 12:29
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Ciekawe czemu zapisał dom obcym ludziom, a nie swojej rodzinie....

~mała26 (46.148. * .109) 26.02.2017 12:10
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ludzie pierdolą o tej sprawie a gówno wiedza , "Konkubina tak samo jest winna skoro nie zgłosiła że Pan Andrzej zaginął i miała inną wersje niż Sebastian P. na pewno maczała w tym palce! " . Nie wiesz nic o tej rodzinie to zamknij pysk . Ludzie szukają sensacji w czyimś nieszczęściu. Najwięcej udzielają sie osoby które nic o tej sprawie tak na prawde nie wiedzą !

~Mnie (83.26. * .56) 25.02.2017 11:04
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

co to za Policja która niby bada teren a nie sprawdzili całego podwórza, nie chciało się? po prostu darmozjady jak człowiek się nie przyzna albo ktoś nie wskaże palcem to nie znajdą śmiechu warte!!!

Konkubina tak samo jest winna skoro nie zgłosiła że Pan Andrzej zaginął i miała inną wersje niż Sebastian P. na pewno maczała w tym palce! aż Dziwne facet zabija a kobieta nie głosi ,że pan Andrzej zaginął Jego Bratu słaba historia od początku po zeznaniach się wkopali a (Policja) to olała

starowinda 24.02.2017 12:35
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

co z skurwysyny, dać im za darmo to jeszcze źle!