Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijani mężczyźni w kościele farnym. Interweniowała policja

Do zdarzenia doszło w sobotę 26 listopada około godz. 19.00. Wówczas do kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu weszło dwóch pijanych mężczyzn.

Pijani mężczyźni w kościele farnym. Interweniowała policja

Weszli do konfesjonału, by się... wzajemnie wyspowiadać. Na miejsce wezwano policję. Stróże prawa wylegitymowali 37-latka i 25-latka, a następnie sporządzili wniosek do sądu o ukaranie mężczyzn (art. 140 kodeksu wykroczeń - Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany).

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
lsobis 28.11.2016 16:53
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Gdyby nie tagi to ciężko się domyśleć w jakim to mieście.

~jas (91.214. * .34) 28.11.2016 14:02
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Czy tak trudno napisac w jakiej miejscowości się to działo?

beg 28.11.2016 14:00
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Jeżeli to nie były wyglupy a oni naprawde chcieli się wyspowiadać to po takim wezwaniu policji i ukaraniu ich oni może się zrażą do kościoła na zawsze.Nie wiem czy słusznie postąpiono wzywając policję.Może po trzezwemu nie mieli odwagi wejsc do kościoła? No i pijany pijanemu nie równy można mieć 0,3 promila a można mieć 1,5 promila alkoholu.