Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnicki Festiwal Piosenki Turystycznej rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

W Młodzieżowym Domu Kultury zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów.

Rybnicki Festiwal Piosenki Turystycznej rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Odbyły się przesłuchania XXII Festiwalu Piosenki Turystycznej. Jak co roku festiwal cieszył się ogromna popularnością. W tej edycji udział wzięło 26 solistów i 20 zespołów muzycznych z naszego regionu. Jury w składzie: Ilona Kargul, Joanna Rzymanek i Jarosław Hanik ostatecznie wyróżniło 9 solistów i 8 zespołów muzycznych.

Dodatkowo dwie solistki: Wiktoria Kocik i Julia Florczak otrzymały zaproszenie na lekcje wokalne z Jarosławem Hanikiem. – Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczysty koncert połączony z podsumowaniem konkursu plastycznego na znak graficzny Festiwalu Piosenki Turystycznej, który odbędzie się 22 listopada o godz. 16:00 w naszej placówce, czyli Młodzieżowym Domu Kultury – zapraszają organizatorzy imprezy.

Soliści - nagrody:
Jan Chrobok z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chałupkach,
Anna Fojcik ze Szkoły Podstawowej w Jejkowicach,
Patrycja Chentosz z POPP przy SP w Gaszowicach,
Laura Stróżek ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Rybniku,
Bartosz Łyczek z POPP przy Gimnazjum w Piecach,
Zuzanna Strokosz z POPP przy Gimnazjum w Piecach,
Patrycja Goworowska z POPP przy Gimnazjum w Piecach,

Soliści - wyróżnienia:
Wioletta Parka z POPP przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach,
Zofia Iwańska z POPP przy Gimnazjum w Świerklanach,
Natalia Prus z Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku,

Zespoły - nagrody:
Zespół „3 razy M” z MDK w Rybniku,
Zespół „Wiolinki” z MDK w Rybniku,
Zespół „Mirabelki” z POPP przy SPw Stanowicach,
Zespół „Querdas” z Gimnazjum nr 2 w Rydułtowach,
Zespół „Przyjaciele” z MDK w Rybniku,
Zespół „Tokers” z OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku,
Duet „Karolina Kuczera i Zuzia Sęp” z POPP przy SP nr 1 w Świerklanach,

Zespoły - wyróżnienie:
Zespół „Tonika” z MDK przy Gimnazjum nr 10 w Rybniku,

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].