Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie zadzieraj z nimi, bo przykręcą Ci śrubę w Rydułtowach!

Przy budowie każdego domu wykonuje się przynajmniej kilkaset zamocowań różnych elementów konstrukcyjnych, instalacji i wyposażenia. Czasami jest jednak problem z zakupem niektórych śrub i wkrętów co bywa dość kłopotliwe podczas budowy. I nie chodzi o najzwyklejsze wkręty, ale takie bardziej wyspecjalizowane.

Nie zadzieraj z nimi, bo przykręcą Ci śrubę w Rydułtowach!
Sklep Adamex mieści się przy ul. Ofiar Terroru 10 w Rydułtowach

W Rydułtowach działa jedyny taki sklep w regionie, w którym znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów zamocowań, wśród nich kołki, wkręty, śruby czy kotwy różnej średnicy i długości, wykonanych z różnych materiałów oraz inne materiały budowlane, niezbędne przy remontach i na budowach. Udało nam się porozmawiać z jednym z przedsiębiorców budowlanych z powiatu wodzisławskiego, który korzysta z oferty ADAMEX-u.

Kiedy rozpoczynałem budowę domu dla jednego ze swoim klientów w powiecie wodzisławskim potrzebowałem śrub, kołków, gwoździ i narzędzi. Chciałem zaoszczędzić czas i załatwić wszystko w jednym miejscu. I trafiłem do sklepu Adamex w Rydułtowach, zlokalizowanym przy ul. Ofiar Terroru 10, który od 2007 roku specjalizuje się w sprzedaży artykułów budowlanych i systemów zamocowań. Sklep obsługuje firmy budowlane, developerów, ślusarzy, stolarzy i rzemieślników. Każdy indywidualny klient również jest tutaj mile widziany.

Podczas zakupów zaskoczyła mnie bogata i bardzo szeroka oferta sklepu. Odnalazłem tam wszystko niezbędne do budowy domu: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty do drewna i metalu, kotwy, kołki rozporowe, nity, gwoździe, artykuły metalowe. Jak się okazało na miejscu obok sklepu ze śrubami firma prowadzi drugi punkt z wszelkiego rodzaju artykułami budowlanymi, ogrodniczymi, elektronarzędziami i farbami.

Przy dużych zamówieniach zawsze liczę na dobrą cenę i byłem bardzo zadowolony, gdy firma ADAMEX udzieliła mi rabatu na całe zamówienie. I co ważniejsze - zrealizowała wszystkie moje nietypowe zamówienia. W ofercie sklepu znalazłem śruby różnej klasy począwszy od klasy 5.8. 8.8, 10.9, 12.9, aż do klasy A2  - śruby nierdzewne i A4  - śruby chromoniklowe. Jeśli czegoś nie mają na stanie, co zdarza się rzadko, firma bez problemu jest w stanie sprowadzić w kilka dni niestandardowy towar np. śruby o nietypowym skoku gwintu lub nietypowej długości.

Podczas zakupów byłem mile zaskoczony świetną obsługą i bogatym asortymentem, a potem podczas budowy bardzo dobrą jakością zamówionych produktów. Firma bazuje na sprawdzonych polskich produktach, które bez problemu rywalizują z zagranicznymi rozwiązaniami.  Poza tym ich oferta była bardzo konkurencyjna cenowo, a przy większych zakupach otrzymałem wspomniany spory rabat. I co najważniejsze – wszystko załatwiłem w jednym miejscu zyskując wiele czasu i pieniędzy.

Z pewnością podczas kolejnej budowy domu lub remontu, gdy będę potrzebował sprawdzone systemy zamocowań, wybiorę sklep ADAMEX w Rydułtowach. Mogę śmiało polecić ich ofertę - jeśli remontować to z pewnością z nimi. Oni połączą i zamocują wszystko.

Jeśli potrzebujesz śruby  - znajdziesz ich tutaj!

FHU Adamex
ul. Ofiar Terroru 10
44-280 Rydułtowy

tel. 697 591 027
tel. 691 459 091

sklep@srubyadamex.pl

www.srubyadamex.pl

(as)

Tekst sponsorowany