Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek w Świerklanach. Pieszy zginął pod domem [FILM]

Dziś, około godziny 20.00 na ulicy Kościelnej w Świerklanach doszło do tragedii. Pod kołami audi zginął 71-letni mężczyzna.

Wypadek w Świerklanach. Pieszy zginął pod domem [FILM]

Materiał wideo:

Do zdarzenia doszło na wzniesieniu ulicy Kościelnej. Mieszkaniec Świerklan przechodził przez jezdnię kilkadziesiąt metrów od przejścia. Został potrącony przez jadące w kierunku Marklowic audi A6, prowadzone przez 35-letniego mieszkańca Wodzisławia. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył 71-latka. Obrażenia mężczyzny były tak poważne, że mężczyzna zginął na miejscu. Na ulicę Kościelną wezwano prokuratora. Przez blisko dwie godziny ruch na ulicy Kościelnej odbywał się wahadłowo. Kierowca audi był trzeźwy.
(acz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
bystrzak 16.01.2015 09:38
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

Wielka tragedia, jeszcze blisko domu... Współczucia dla rodziny, ale w nocy jak ktoś jest ubrany w ciemne kolory to jest słabo zauważalny na ulicy, poza przejściem dla pieszych ludzi na drodze nie powinno być. Jeśli już ktoś chce przejść to powinien zaczekać aż nic nie będzie jechało, patrząc aż po horyzont. Dla własnego bezpieczeństwa. Dopiero wtedy przechodzić. Ja sam w bliźniaczo podobnej sytuacji o włos bym potrącił pieszego i to dwukrotnie. Udało mi się ich wyminąć, ale w obu wypadkach, znikąd na ciemno ubrani znaleźli się nagle na środku pasa którym jechałem.