Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzyletnia dziewczynka przygnieciona meblami

Dziś przed południem w Świerklanach doszło do wypadku. W jednym z domów meblościanka przygniotła trzyletnią dziewczynkę.

Trzyletnia dziewczynka przygnieciona meblami

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę nowiny.info. - Około godziny 11.30 została zaalarmowana karetka pogotowia do dziewczynki, OSP Boguszowice do zabezpieczenia lądowania helikoptera LPR oraz helikopter LPR z Gliwic. Dziewczynka została przetransportowana helikopterem do szpitala - relacjonuje nas czytelnik. Jak udało nam się ustalić trzyletnia dziewczynka będąca pod opieka babci została przygnieciona meblami. Śmigłowiec przetransportował dziecko do szpitala w Katowicach Ligocie.
(acz)

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika na info@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
C 29.05.2014 02:29

A nowiny niech się zastanowią czy boguszowice czy świerklany?

C 29.05.2014 02:21

Po pierwsze to nie była meblościanka, bo o ile mi wiadomo, to meblościanki są na całą ścianę! I jeśli nie wiesz co tam sie dokładnie stało to się człowieku nie wypowiadaj!!!

Zgred 28.05.2014 22:23
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Meblościankę przekręca się w całość,żeby była nie ruchoma,a tym bardzie jak są małe dzieci oblizują wszędzie.