Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Sportowy Czarni Gorzyce świętuje 100-lecie istnienia! [ZAPOWIEDŹ]

Rok 2024 jest wyjątkowy dla wszystkich działaczy, trenerów, zawodników oraz kibiców i sympatyków Czarnych Gorzyce.

Klub Sportowy Czarni Gorzyce świętuje 100-lecie istnienia! [ZAPOWIEDŹ]FB Czarni Gorzyce
KS Czarni Gorzyce obchodzi jubileusz 100 -lecia.

- To właśnie w weekend 31.05-02.06 na obiektach klubu przy ulicy Bogumińskiej 1, zaplanowano huczne obchody jakże zacnego jubileuszu. Z tej okazji władze klubu przygotowały mnóstwo atrakcji dla wszystkich, którzy chcą wspólnie z całą gorzycką społecznością świętować okrągłą rocznicę powstania jakże zasłużonego dla całej gminy klubu. W dniu 31.05 zaplanowano rozpoczęcie obchodów turniejem piłki nożnej dla najmłodszych ekip trenujących w klubie. Odwiedzą nas zaproszone zespoły zarówno z Polski jak i Czech - informuje gorzycki klub.

- W sobotę (01.06) od wczesnych godzin popołudniowych będą miały miejsce główne uroczystości, podczas których zaplanowano Mszę św., występy zespołów Gminy Gorzyce, mecz ligowy o mistrzostwo klasy okręgowej oraz występ gwiazdy wieczoru, zespołu Tabu! Od niedzielnego poranka będzie odbywać się turniej skata sportowego, dalsza część turnieju piłkarskiego dla dzieci a na zakończenie mecz drugiego zespołu Czarnych w klasie B Podokręgu Racibórz. Ponadto Klub zapewnia bogato zaopatrzone stanowiska gastronomiczne, loterię z mega nagrodami oraz szereg dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wszystkie szczegóły wydarzenia można znaleźć na poniższym plakacie oraz na profilu Facebookowym klubu. Głównym sponsorem obchodów 100-lecia KS Czarni Gorzyce jest firma Arti-L Artur Langer - dziękujemy! Warto w tych dniach być z Czarnymi ! Zapraszamy - informuje KS Czarni Gorzyce.

Zobacz profil KS Czarni Gorzyce

https://www.facebook.com/czarnigorzyce

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].