Poniedziałek, 6 grudnia 2021

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

21 września zakończył się RowerON 2021!

22.09.2021 11:00 | 0 komentarzy | MK

Dobiegła końca I edycja wymyślonego i zrealizowanego przez Wydawnictwo Nowiny projektu RowerON 2021 – największej imprezy rowerowej w regionie. Ten wyjątkowy event spotkał się z ogromnym entuzjazmem mieszkańców z naszego regionu. Zobaczcie jak to wyglądało z perspektywy 3 ostatnich miesięcy.

21 września zakończył się RowerON 2021!
Jesteśmy z Was dumni! Ekipa RowerON pozdrawia wszystkich uczestników i zaprasza za rok do II edycji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

RowerON - sposób na aktywne lato

Kilka miesięcy przygotowań, 40 partnerów i sponsorów, 10 tras rowerowych w 5 powiatach, ponad 1000 uczestników i 4 specjalne challange z nagrodami. Cel uczestników – przejechać od 21 czerwca do 21 września minimum 5 tras rowerowych, by zdobyć unikatowy medal. Dla bardziej wytrwałych - przejechać wszystkie 10 tras i otrzymać tytuł Mistrza RowerON-u i dać sobie szansę na wygranie 30 nagród głównych imprezy.

Ku naszemu ogromnemu zadowoleniu nasz mały „zakręcony” pomysł przerodził się w wielką akcję, która w obliczu pandemii była sposobem na odreagowanie i aktywne spędzenie czasu poza domem. Spełniły się nasze marzenia o tym, by mieszkańcy regionu aktywnie spędzili lato po miesiącach zamknięcia w domach, a jednocześnie odwiedzili na rowerach miejsca, o których nigdy by nie pomyśleli lub w które by nie dotarli. To właśnie RowerON dał im motywację do podjęcia wyzwania. Tak w kilku słowach można podsumować I edycję największego wyzwania rowerowego w regionie.

Wykonałeś zadanie? Prześlij nam zdjęcia z tras

21 września był ostatnim regulaminowym dniem, w którym można było przejechać wybraną trasę. Można więc powiedzieć, że "rowerowa" część wyzwania się zakończyła. Od dziś, tj. 22 września, do 26 września wszyscy zarejestrowani uczestnicy muszą wysłać nam zdjęcia z przejechanych tras za pośrednictwem formularza na stronie https://roweron.pl/podsumowanie/ . Wysłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciami będzie potwierdzeniem wykonania zadania. Po weryfikacji - nastąpi ostatni, ale wyjątkowo przyjemny etap - odbiór unikatowych medali wśród osób, które przejechały minimum 5 tras oraz rozdanie nagród dla Mistrzów RowerON-u, którzy przejechali wszystkie 10 tras.

Tak prezentuje się unikatowy medal zaprojektowany specjalnie na RowerON 2021!

Dla Mistrzów RowerON -u mamy: Rower Trekkingowy Kross, plecaki i kaski rowerowe, odblaskowe pokrowce przeciwdeszczowe na plecaki, sakwy rowerowe, profesjonalne bidony i kubki termiczne, lampki „czołówki”, zestawy narzędzi rowerowych, voucher na serwis roweru oraz voucher na meble o wartości 500 zł

Już dziś zapraszamy na relację LIVE!

1 października zaplanowaliśmy dla Was relację LIVE na portalu Nowiny.pl, gdzie szeroko podsumujemy tegoroczny RowerON i wytypujemy osoby do wygrania nagród głównych imprezy. Już dziś zapraszamy!

Wciąż wsiadajcie na koło i będzie wesoło!

RowerON 2021 się zakończył, ale sezon rowerowy wciąż trwa. Nie chowajcie więc rowerów do garaży i piwnic. O ile pogoda będzie dopisywać zachęcamy Was do jeżdżenia na kole do później jesieni i odwiedzania Waszych ulubionych tras RowerON-u - każda z nich prezentuje się zupełnie inaczej o różnej porze roku. Dzielcie się też Waszymi rowerowymi eskapadami na grupie RoweON na Facebooku, wysyłajcie zdjęcia, opisy znanych i lubianych przez Was tras.

Dziękujemy!

W imieniu całej ekipy RowerON-u bardzo dziękujemy Sponsorom, Partnerom i Patronom Medialnym za okazane zaufanie i wsparcie, dzięki czemu możemy teraz wspólnie cieszyć się z sukcesu tak wyjątkowego projektu. Bez tych 40 firm, instytucji i zaprzyjaźnionych mediów w regionie, które wsparły tegoroczną imprezę, realizacja RowerON-u byłaby niemożliwa.

Z Wami cyklistami RowerON rozkręcił się na całego!

Największe podziękowania kierujemy jednak do Was - wszystkich uczestników I edycji RowerON-u. Ponad 1000 uczestników jeździło w tym roku w RowerON-ie co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Podziękowania również dla cyklistów tworzących naszą rowerową społeczność, która na grupie Facebook liczy już ponad 1700 osób. Bez Waszego udziału w evencie, zaangażowania i tak pozytywnego odbioru naszego „rowerowego” projektu, nasze działania nie miałyby sensu. Pomimo zakończenia RowerON-u zachęcamy do ciągłego aktywnego uczestnictwa na grupie RoweON na FB – niech trwa wymiana doświadczeń, przygód i niech ciągle łączy nas pasja do rowerów.

Już za rok zapraszamy na II edycję! Wsiadacie na koło? Znów zakręcimy Was w lato na wesoło!

NIESPODZIANKA!

Przygotowaliśmy dla Was specjalne pamiątkowe koszulki z logotypem RowerON-u oraz gadżety rowerowe! Wielu z Was pytało nas o taką możliwość podczas trwania wyzwania. Od dzisiaj na stronie www.sklep.nowiny.pl możecie zakupić koszulki i inne super gadżety (kominy, magnesy i zestawy promocyjne) - na pamiątkę wzięcia udziału w RowerON 2021 na prezent lub po prostu, by dumnie prezentować się na trasach rowerowych jako uczestnik tegorocznego RowerON-u:)

Wsiadajcie na koło, będzie wesoło! Do zobaczenia na … kole!


Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”,  „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców” od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.