Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Śmiertelny wypadek na Wielopolskiej - sprawca uciekł

09.06.2012 16:04 | 0 komentarzy | acz

Rybnicka policja ustala okoliczności wypadku śmiertelnego, do którego doszło na ulicy Wielopolskiej. Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat wypadku śmiertelnego, do którego doszło 7 czerwca w Rybniku, na ulicy Wielopolskiej. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna, którego tożsamości do chwili obecnej nie zdołano ustalić.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło  około godziny 11.00. Mężczyzna w wieku około 60-lat najprawdopodobniej idąc prawą stroną jedni został potrącony przez samochód. Kierujący pojazdem nie udzielił pomocy pieszemu i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Wygląd potrąconego: wiek z wyglądu około 60-lat, wzrost około 170 cm, twarz owalna bez zarostu, włosy siwe, krótkie, zaczesane do tyłu, sylwetka krępa, nos średni prosty, uszy średnie przylegające
Ubiór: spodnie dresowe niebieskie, bluza sportowa koloru niebieskiego, buty w kolorze beżowym

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku lub najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112 lub 997.