Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Duża interwencja na ul. Tysiąclecia w Wodzisławiu. Próba samobójcza

W czwartek, 10 marca na ul. Tysiąclecia w Wodzisławiu Śląskim doszło do dość dużej interwencji służb. Na miejscu pojawiło się kilkanaście radiowozów, pogotowie oraz straż pożarna. Co tam się stało? Wyjaśniamy.

Duża interwencja na ul. Tysiąclecia w Wodzisławiu. Próba samobójcza
fot. FB Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H

Duża interwencja na ul. Tysiąclecia w Wodzisławiu. Próba samobójcza

Jak przekazała nam st. asp. Małgorzata Koniarska z wodzisławskiej komendy policji, 10 marca około godz. 17.00 wpłynęło zgłoszenie o próbie samobójczej. 24-latek chciał wyskoczyć z okna mieszkania. Na miejscu pracowała policja, skierowano także straż pożarną ze skokochronem.

- Policjanci weszli do mieszkania, zabezpieczyli mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia, któremu przekazali 24-latka - przekazuje asp. Koniarska. - Mężczyzna został zabrany przez ZRM na konsultacje medyczne - dodaje.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Farfik72 (89.64. * .196) 28.05.2022 17:16

Z tego co wiem to dzielnicowy był pierwszy i uratował tego mężczyznę, potem przyjechała straż i na końcu pogotowie

~Notojo (5.173. * .44) 26.05.2022 02:56
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~aićpanwuj (89.64. * .34) 14.03.2022 15:01

"Na miejscu pojawiło się kilkanaście radiowozów," trzy radiowozy to bardziej kilka a nie kilkanaście!!! Bacz co piszesz, bo wychodząbzdury!