Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

35-latek próbował przekupić policjantów. Oferował wszystko co miał przy sobie. Ile tego było?

Kierowca golfa liczył, że oferując policjantom łapówkę, uniknie kłopotów. Nie słuchał mundurowych, którzy ostrzegali go, że popełnia poważne przestępstwo.

35-latek próbował przekupić policjantów. Oferował wszystko co miał przy sobie. Ile tego było?
Kierowca zamiast mandatu lub w najgorszym razie wniosku o ukaranie do sądu, będzie miał sprawę karną. Zdjęcie ilustracyjne (arch. policji).

- Mężczyzna próbował przekupić policjantów, próbując wręczyć im 200 złotych łapówki. Nie reagował na pouczenia, że popełnia w ten sposób poważne przestępstwo - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Do zdarzenia doszło na ul. Gliwickiej w Szymocicach 21 stycznia około 16.00. Kierowca volkswagena golfa najpierw wjechał na przejazd kolejowy przy migającym czerwonym sygnalizatorze oraz podnoszących się zaporach. Następnie wpadł na policjantów i zamiast przyjąć mandat... narobił sobie jeszcze większych kłopotów.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. To 35-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego. Odpowie przed sądem za próbę przekupstwa policjantów. Maksymalny wymiar kary za popełnione przez niego przestępstwo to osiem lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].