Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Patrol

Wypadek w Gołkowicach - zderzyły się dwie osobówki [ZDJĘCIA]

30.06.2020 10:27 | 1 komentarz | ska

W poniedziałek 29 czerwca o godzinie 16:20 PSP w Jastrzębiu-Zdroju otrzymano zgłoszenie dotyczące wypadku dwóch samochodów osobowych w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Ranoszka. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych, a zdarzenie było tuż za granicą powiatu tj. w Gołkowicach na ul. 1 Maja.

Wypadek w Gołkowicach - zderzyły się dwie osobówki [ZDJĘCIA]
fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wypadek w Gołkowicach - zderzyły się dwie osobówki [ZDJĘCIA]

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie, odłączeniu akumulatorów z pojazdów, zakręceniu butli z gazem LPG w jednym z pojazdów, oczyszczeniu jezdni z elementów karoserii pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Samochody biorące udział w zdarzeniu to chevrolet Tucma oraz volkswagen Polo. W pierwszym pojeździe (chevrolet) został uszkodzony przód, uszkodzenia VW to prawy przód oraz tył samochodu - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Poszkodowana osoba została zabrana przez przybyły zespół ratownictwa medycznego do szpitala. W zdarzeniu brały udział: 3 zastępy straży pożarnej w sile 12 strażaków, zespół ratownictwa medycznego, 3 patrole policji (5 policjantów).