Czwartek, 27 lutego 2020

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Patrol

Pobicie w Plazie. Policja szuka bandytów ze zdjęcia [ZDJĘCIA]

18.12.2019 10:33 | 3 komentarze | acz

Policjanci z wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku prowadzą postępowanie w sprawie pobicia.

Pobicie w Plazie. Policja szuka bandytów ze zdjęcia [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Do zdarzenia doszło 28 września 2019 roku w Rybniku przy ul. Raciborskiej 16. Na terenie klatki schodowej grupa 7-8 mężczyzn pobiła 3 osoby. W wyniku zdarzenia jeden z pokrzywdzonych doznał obrażeń ciała, skutkujące naruszeniem czynności narządów jego ciała na okres powyżej siedmiu dni.

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanych mężczyzn.Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzn oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 4295387. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112. Policja gwarantuje anonimowość.
(acz)