środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Patrol

Paliło się poddasze domu jednorodzinnego w Raciborzu

11.12.2019 09:22 | 0 komentarzy | żet

Pracowita noc strażaków z Raciborza.

Paliło się poddasze domu jednorodzinnego w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

10 grudnia strażacy z Raciborza interweniowali przy ul. Hulczyńskiej w Raciborzu, gdzie o godz. 23.38 doszło do pożaru poddasza budynku jednorodzinnego. Strażacy szybko poradzili sobie z ogniem. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 15 tys. zł. Obyło się bez osób poszkodowanych. Przypuszczalnie zarzewiem pożaru była iskra z komina.

W trakcie działań przy ul. Hulczyńskiej strażacy otrzymali zgłoszenie o uruchomieniu alarmu pożarowego w obiekcie przy ul. Grzonki w Raciborzu (11 grudnia, gdzo. 00.09). Przegrupowano siły i skierowano tam autodrabinę. Dodatkowo na pomoc wezwano strażaków-ochotników oraz zawodowców z JRG Rydułtowy. Na miejscu okazało się, że alarm był fałszywy.

O godz. 5.54 strażacy udali się na ulicę Dębiczną, gdzie miało dojść do pożaru sadzy w kominie budynku jednorodzinnego, jednakże i tym razem alarm okazał się fałszywy. Potwierdziło się natomiast zgłoszenie o pożarze sadzy w budynku przy ul. Jana w Raciborzu (godz. 7.43). Strażacy ugasili pożar, obyło się bez strat i osób poszkodowanych.