Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

Patrol

Wyrzucił kota przez okno, grozi mu pięć lat więzienia

08.10.2019 08:59 | 0 komentarzy | żet

Dramatyczny przebieg awantury domowej przy ul. Spółdzielczej w Raciborzu. Agresywny mężczyzna najpierw groził pobiciem synowi swojej partnerki, a następnie znęcał się nad kotem...

Wyrzucił kota przez okno, grozi mu pięć lat więzienia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zgłoszenie o awanturze wpłynęło do policji 6 października około godz. 00.20. - Na miejscu z relacji zgłaszającej mundurowi dowiedzieli się, że jej obecny na miejscu partner groził pobiciem jej 19-letniemu synowi. Agresja i okrucieństwo 31-latka skumulowały się ostatecznie na  kocie, którym kilka razy uderzył o blat stołu, a następnie wyrzucił go z drugiego pietra przez okno - informuje kom. Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Policjanci odnaleźli ranne zwierzę i zabrali je do lecznicy weterynaryjnej, gdzie udzielono mu pomocy. Oprawca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. - W poniedziałek 7 października br.  31-letni podejrzany usłyszał zarzuty, a prokurator  na wniosek raciborskich śledczych  zastosował w stosunku do niego  dozór policyjny. Grozi mu do 5 lat pobytu w więzieniu - dodaje M. Szymański.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet