Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Patrol

Policja daje kobiecie ze zdjęcia dwa tygodnie na zgłoszenie się na komendę

17.09.2019 09:41 | 0 komentarzy | acz

Jeszcze 8 lipca ok. godz. 10.00 przy ul. Łokietka w Knurowie, w oddziale jednego z banków, doszło do przywłaszczenia wypłaconej, lecz niezabranej z bankomatu gotówki. Prowadzący sprawę dotarł do nagrania z monitoringu, na którym doskonale widać twarz osoby przywłaszczającej sobie pieniądze.

Policja daje kobiecie ze zdjęcia dwa tygodnie na zgłoszenie się na komendę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na prośbę policji publikujemy zamazany wizerunek sprawczyni z wezwaniem do stawiennictwa w knurowskim komisariacie do 30 września br. W przeciwnym wypadku, korzystając z ustawowych uprawnień, opublikujemy pełny wizerunek z apelem do internautów o wskazanie tożsamości osoby ze zdjęć.

Na podstawie zapisu monitoringu ustalono, że sprawczyni była świadkiem wypłacania gotówki w kwocie 700 zł i bezpośrednio widziała osobę odchodzącą od bankomatu, która, w roztargnieniu, nie zabrała banknotów. Istniała możliwość zwrócenia gotówki właścicielce, lecz zarejestrowana przez monitoring kobieta nie uczyniła tego.

Osoba ze zdjęcia powinna jak najszybciej skontaktować się z prowadzącym dochodzenie st. sierż. Andrzejem Mrowcem z KP w Knurowie przy ul. Dworcowej 1A, telefon: 32 337 25 20, e-mail: andrzej.mrowiec@gliwice.ka.policja.gov.pl lub całodobowo pod 32 337 25 00.
(acz)