Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Patrol

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Napadł na przechodnia w Rybniku Ochojcu

17.12.2018 11:27 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło w Ochojcu. Mężczyzna użył przemocy i skradł blisko 5000 złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonym zdjęciuprosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Napadł na przechodnia w Rybniku Ochojcu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w sierpniu bieżącego roku, w rybnickiej dzielnicy Ochojec. Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca użył przemocy wobec starszego mężczyzny i ukradł mu pieniądze w kwocie prawie 5000 złotych. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o rozbój. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.