środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Patrol

Poszukiwani w rękach policji

19.03.2018 07:44 | 1 komentarz | acz

Dzielnicowi z Wodzisławia zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego. 37-latek ukrywał się od października przed organami ścigania.

Poszukiwani w rękach policji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

16 marca po godzinie 6.00 wodzisławscy dzielnicowi pojechali na ulicę Odrodzenia, gdzie mógł przebywać poszukiwany mężczyzna. Mundurowi zapukali do drzwi i zastali śpiącego jeszcze 37-latka. Wizyta mundurowych tak go zaskoczyła, że zanim zdążył się zorientować o co chodzi na rękach miał już założone kajdanki. Mężczyzna był poszukiwany od października 2017. Na swoim niechlubnym koncie ma takie przestępstwa jak fałszywe zawiadomienie o zagrożeniu i tym samym wywołanie niepotrzebnych czynności policji, a także groźby karalne i wykroczenia. Teraz posiedzi w więzieniu co najmniej 3 lata i 4 miesiące.

To nie jedyny sukces dzielnicowych dzisiejszego dnia. Rydułtowscy policjanci, po godzinie 7.00 zatrzymali na ulicy Ofiar Terroru 28-latka poszukiwanego do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna notowany był za liczne kradzieże i włamania. Dzięki zaangażowaniu, pamięci i czujności policjantów, w ciągu godziny dwie poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości osoby trafiły do zakładu karnego.