Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

Patrol

List gończy za Patrykiem Hausmannem z Kuźni Raciborskiej

11.02.2015 11:40 | 0 komentarzy | żet

22-latek z Kuźni Raciborskiej poszukiwany jest m.in. za kradzież z włamaniem, posługiwanie się dokumentem tożsamości innej osoby oraz niszczenie dokumentu, którym sprawca nie ma prawa wyłącznie rozporządzać.

List gończy za Patrykiem Hausmannem z Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie listu gończego za osobą:Patryk Hausmann zam. Kuźnia Raciborska.

- W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu poszukiwanej osoby proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (ul. Bosacka 42, tel. 32 459 42 86 lub pod numerami alarmowymi: 112, 997). Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie  mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 - przypomina raciborska policja.

Podstawa poszukiwań:

  • art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej,
  • art. 276 Niszczenie, uszkadzanie, czynienie bezużytecznym, ukrywanie lub usuwanie dokumentu, którym sprawca nie ma prawa wyłącznie rozporządzać,
  • art. 275 § 1 Posługiwanie się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby albo jej prawa majątkowe lub takiego dokumentu kradzież lub przywłaszczenie,
  • art. 279 § 1 Kradzież z włamaniem.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet