Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Patrol

Kierowca volkswagena miał 2,6 promila... Spowodował kolizję z innymi pojazdami

18.11.2014 10:45 | 0 komentarzy | żet

Aż sześciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali funkcjonariusze policji w powiecie wodzisławskim w czasie minionego weekendu. Zatrzymań dokonano m. in. w Olzie, Radlinie i Wodzisławiu Śląskim.

Kierowca volkswagena miał 2,6 promila... Spowodował kolizję z innymi pojazdami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prawie 2,5 promila miał w swoim organizmie 35-letni kierowca skutera. Został ujęty przez funkcjonariuszy zespołu patrolowego Komisariatu Policji w Gorzycach w piątek o godz. 23.30 w Olzie na ulicy Dworcowej.

Wspomnieć trzeba również o 52-letnim mieszkańcu Wodzisławia Śląskiego, który kierując volkswagenem bora spowodował kolizję z innymi pojazdami. Jak się okazało był nietrzeźwy, badanie wykazało u niego 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w Radlinie policjanci z Komisariatu zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który kierował fordem ka mając prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Wszystkim kierowcom,  którzy wsiadają za kierownicę swoich pojazdów pod wpływem alkoholu grozi nie tylko utrata prawa jazdy, ale nawet dwuletni pobyt w więzieniu. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę swoich pojazdów pod wpływem alkoholu stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu drogowego - przestrzega wodzisławska policja.