Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bronisław Karasek - Zawsze dla ludzi

Podróżując po śląskich miastach, nie sposób nie zauważyć gęstej sieci kolorowych banerów wyborczych. Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 roku zbliżają się coraz szybciej. Każdy zastanawia się, kto będzie najlepszym wyborem. Możesz sądzić, że teraz będę przekonywał Cię, że jestem idealnym kandydatem. Nie. Chcę po prostu, żebyś mi zaufał. Pozwól, że przedstawię Ci kim jestem, opowiem o planach, a decyzja pozostanie w Twoich rękach. W końcu to Ty, jako wyborca, masz moc kształtowania przyszłości naszego społeczeństwa.

Bronisław Karasek - Zawsze dla ludzi

Jestem Bronisław Karasek i startuję w wyborach do Sejmiku Śląskiego z listy „Trzeciej Drogi”. Przede wszystkim: jestem oddanym mężem, pełnym miłości ojcem oraz dziadkiem. Jestem rodowitym Ślązakiem, mieszkańcem Gołkowic - malowniczej wsi w powiecie wodzisławskim, gdzie od lat wspólnie z rodziną budujemy wspomnienia i dziedzictwo.

Jestem przedsiębiorcą działającym w transporcie zbiorowym oraz aktywnym społecznikiem, który od 25 lat działa na rzecz rozwoju naszego regionu. Moje zaangażowanie znalazło odzwierciedlenie w tworzeniu struktur, które wspierają lokalną społeczność i gospodarkę.

Zaczynałem od pracy na rzecz lokalnego Klubu Sportowego w Gołkowicach oraz bycia Radnym Gminnym i Wojewódzkim. Teraz, jako członek-założyciel Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim oraz wiceprezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Morawskie Wrota, aktywnie współpracuję z lokalnymi przedsiębiorstwami i instytucjami, dążąc do stymulowania rozwoju gospodarczego oraz tworzenia perspektyw dla mieszkańców naszego regionu. Bezinteresownie wspieram instytucje działające na rzecz lokalnej społeczności - jestem członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej, przez wiele lat byłem zaangażowany w Rady Społeczne - Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Jastrzębiu Zdroju czy Szpitala Chorób Płuc w Wodzisławiu Śląskim.

W Sejmiku Wojewódzkim zamierzam skoncentrować się na wspieraniu przedsiębiorców i rolników, dążąc do stworzenia sprzyjających warunków dla lokalnego rozwoju gospodarczego. Wierzę w moc współpracy między sektorem przedsiębiorców, rolników a społecznościami lokalnymi, widząc w niej potencjał do istotnego postępu i tworzenia lepszej przyszłości dla regionu. Jestem przekonany, że razem możemy wypracować silniejszą, bardziej dynamiczną i zrównoważoną gospodarkę, która przyniesie korzyści dla wszystkich mieszkańców.

Zawsze dla ludzi!

BRONISŁAW KARASEK

Kandydat do Sejmiku Województwa Śląskiego

Pozycja nr 1, lista nr 3

 Materiał KWW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Ogłoszenie wyborcze