Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tkalnia zaprasza na szkolenie z pierwszej pomocy

Centrum Kultury i Sportu TKALNIA, w związku z pomocą sponsorską od wspierających firm – Kombinat Rolny Kietrz, Top Farms Głubczyce oraz Podstawka – Zakład Kamieniarski, zakupiło defibrylator AED oraz torbę plecakową R1 na sprzęt medyczny.

Tkalnia zaprasza na szkolenie z pierwszej pomocy
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. freepik.com
wrzesień
20 wtorek

Szkolenie z pierwszej pomocy w Kietrzu

Start 20.09.2022 o godz. 10:00 wstęp wolny

Sprzęty wspomogają pracę ratowników na Krytej Pływalni Hydrosfera w Kietrzu. Drugi defibrylator oraz fantom ćwiczebny przekazane zostały na ręce Tkalni przez Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno - Sportowe GRYF, które we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną zakupiło taki sprzęt.

Mamy świadomość iż powszechna wiedza na temat korzystania z tego typu sprzętu jest niewystarczająca, a zagrożenia, którym mogłaby zapobiec są niespodziewane, a dodatkowo obarczone dużym stresem. Bardzo ważne jest, aby szkolić się w zakresie pierwszej pomocy, aby jak najlepiej radzić sobie w takiej konieczności.

W państwa placówkach, firmach, szkołach i społecznościach, pracujecie i spotykacie się Państwo z licznym gronem osób narażonych bądź nieświadomie narażających się na wypadki. Kluczowa jest w takiej sytuacji pewność działania i opanowanie, a to dają ćwiczenia i nabywanie umiejętności.

W związku z tym Tkalnia zaprasza na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy i obsługi AED.

Bezpłatne szkolenie (2).png

Szkolenie odbędzie się 20 września, w auli Zespołu Szkół w Kietrzu przy ulicy Kościuszki 14, w czterech grupach: od godz. 10:00, 11:15, 12:30 i 13:45. Prosimy o zgłaszanie się telefoniczne pod numerem 77/485 44 04.

Zapraszamy do śledzenia profilu FB: www.facebook.com/TkalniaKietrz

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lisu (46.134. * .87) 16.09.2022 11:03

Dobra rzecz ze takie szkolenie, ale szkoda że tylko dla osób nie pracujących emerytów itd. wszystkie szkolenia do godzin przedpołudniowych. :(