Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Parada Motocykli w ramach Zlotu Hanysy Pszów 2022. Dzisiaj jeszcze koncerty [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tegoroczna parada motocykli to jeden z punktów programu drugiego dnia Zlotu Motocyklowego Hanysy Pszów 2022. Wieczorem na terenie strzelnicy w Pszowie (ul. Kusocińskiego) odbędą się jeszcze koncerty, m.in. Oberschlesien. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Parada Motocykli w ramach Zlotu Hanysy Pszów 2022. Dzisiaj jeszcze koncerty [ZDJĘCIA, WIDEO]
Parada motocykli obyła się w sobotnie popołudnie 13 sierpnia.

Parada Motocykli w ramach Zlotu Hanysy Pszów 2022. Dzisiaj jeszcze koncerty [ZDJĘCIA, WIDEO]

Motocykliści wyruszyli sprzed terenu dawnej kopalni Anna i przejechali ulicą Kolberga, później Armii Krajowej w Krzyżkowicach i dalej do Rydułtów: Krzyżkowicką, przez rynek, obok szpitala, ulicą Bohaterów Warszawy do Radlina, później ulicą Rymera, Kraszewskiego (powrót do Pszowa) i przez pszowski rynek do ulicy Kusocińskiego na strzelnicę. 

W ramach zlotu zaplanowano piknik na terenie strzelnicy z polem namiotowym, koncertami, konkursami, a także zawodami w Arm Wrestlingu. W piątkowy wieczór na terenie strzelnicy odbyły się koncerty zespołów Don't do that, Anielski Orszak i Czarny Ziutek z Killerami. W sobotni wieczór 13 sierpnia zagrają natomiast Black Pin, Monsterllica oraz o 22.00 gwiazda wieczoru Oberschlesien. 

A jak było pierwszego dnia zlotu? Zobaczcie fotorelację na fanpage Hanysy FG Pszów:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Mech (88.156. * .232) 15.08.2022 04:56

Kurs po wiosce i do garażu, ot cała jazda.