Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Festiwal Górnej Odry na Trzech Wzgórzach w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]

W sobotę 25 czerwca Rodzinny Park Rozrywki Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śląskim stał się scenerią wydarzeń w ramach Festiwalu Górnej Odry. 

Festiwal Górnej Odry na Trzech Wzgórzach w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]
Festiwal Górnej Odry na Trzech Wzgórzach w Wodzisławiu Śląskim. fot. Танюша Ситниченко

Festiwal Górnej Odry na Trzech Wzgórzach w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]

Na Trzech Wzgórzach do zabawy zaprosił prezydent miasta i jednocześnie wiceprzewodniczący Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Mieczysław Kieca.

Dla uczestników przygotowano m.in. strefę chillout oraz strefę aktywności sportowych na wodnym torze. Były również pokazy ratownictwa, pokazy skimboard oraz rowerowe zawody Four Cross i pokazy FlatLand BMX. Wydarzenie zakończyła zabawa z DJ'em. 

Ludzie

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Cholesterol (2.58. * .26) 26.06.2022 15:53
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

No ale faktycznie prezydent wygląda tragicznie jak tak dalej będzie tył to zakrzepica a potem zator i koniec .Jak nic z tym nie zrobi to do pół roku go nie ma

~Do_trolla_nizej (5.173. * .201) 26.06.2022 14:05
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

A kto był na tym zdjęciu dezi?

~Stylistyka (94.254. * .208) 26.06.2022 09:44
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Zdjęcie nr 24 zrób coś chłopie z sobą. Wyglądasz już jak Ryszard Kalisz . Kwestia czasu i zawał murowany. Koszula już ci się w spodniach nie mieści .