Sobota, 31 lipca 2021

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

RSS

#kupujeratuje: Restauracja NOT ponownie otwarta

27.05.2020 12:04 | 0 komentarzy | MP

Czas pandemii dobiega końca, od 18 maja działamy.

#kupujeratuje: Restauracja NOT ponownie otwarta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przygotowaliśmy dla Was 40 stolików na ogrodzie oraz 12 stolików na sali zachowując odpowiednie odstępy i wszystkie wymogi głównego inspektoratu sanitarnego. Nasi barmani przygotowali nową kartę drinków, w ofercie mamy klasyki w naszej interpretacji oraz autorskie drinki przygotowane przez nas. Zapasy złotego trunku zostały uzupełnione. Dla zmotoryzowanych szeroki wybór piw bezalkoholowych.

Nasz specjał Pizza Paluch to od lat nie zmienna receptura i HIT naszej Restauracji.

Nowa odsłona naszej karty już na Was czeka! Nasza propozycja to kotlet po chłopsku podawany z ćwiartkami ziemniaków w towarzystwie surówki z białej kapusty.

Osoby pozostające dalej w domach zachęcamy do składania zamówień telefonicznych 514 006 022 oraz przez portal pyszne.pl. Wszystkim zamawiającym telefonicznie przypominamy o promocjach. Wydaj kwotę powyżej 50 zł, a jedzenie dowieziemy gratis. Zamów za 100 zł a dodatkowo dużą Pepsi dostaniesz za Free.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – czwartek 12:00 – 22:00

piątek – sobota 12:00 – 24:00

niedziela 12:00 – 22:00

Ostatnie zamówienia przyjmujemy na 30 minut przed zamknięciem lokalu.

Kontakt:

Telefon do składania zamówień: 514 006 022

Telefon do zamawiania imprez: 514 006 322

Email: not.raciborz@gmail.com


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!