Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: W Rydułtowach "w zdrowym ciele, zdrowy duch"

11.05.2020 10:37 | 0 komentarzy | EK

W naszym gabinecie fizjoterapii wyznajemy niezmiennie zasadę "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Dokładamy starań, aby Pacjenci w trakcie rehabilitacji i pod naszym okiem nie tylko szybko wracali do zdrowia, ale również przyjemnie spędzali czas - wierzymy, że kompleksowe podejście daje najlepsze efekty.

#kupujeratuje: W Rydułtowach "w zdrowym ciele, zdrowy duch"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od otwarcia gabinetu w Rydułtowach minęło 7 lat. W tym czasie zaufało nam ponad już ponad 2500 osób, a ja do zdobytego doświadczenia dołożyłam w tym czasie około 500 godzin kursów i szkoleń - zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Odbieraliśmy od Was mnóstwo telefonów w kwietniu, kiedy nie mogliśmy być dla Was z powodu decyzji rządzących - dziękujemy za zrozumienie oraz słowa wsparcia.

Ze względów bezpieczeństwa nie świadczymy chwilowo usług związanych z fizykoterapią - planujemy ich wdrożenie w najbliższych tygodniach, a obecnie skupiamy się na terapii manualnej z wykorzystaniem wielu uznanych technik, których jesteśmy praktykami: Bobath, McKenzie, Cyriax, PNF oraz Dorn.

Teraz jesteśmy już dla Was otwarci. Ze względu na zaostrzony reżim sanitarny przyjmujemy mniej Pacjentów, abyście nie mieli kontaktu ze sobą nawzajem. Dbamy maksymalnie o Wasze bezpieczeństwo - dosyć powiedzieć, że tylko w ciągu pierwszego tygodnia zużyliśmy około 150 par rękawiczek oraz 10 litrów środków dezynfekujących.

Zapraszamy do kontaktu - u nas możecie czuć się bezpieczni!

Gabinet fizjoterapii "W zdrowym ciele" Tatiana Grabowska
ul. Strzelców Bytomskich 11, 44-280 Rydułtowy
www.wzdrowymciele.pl 
rejestracja@wzdrowymciele.pl 
tel. 505 417 624


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!