Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

Akcja „Kupuję-Ratuję” – Nowiny przekazały lokalnym firmom kampanie reklamowe o wartości aż 100 000 zł!

07.05.2020 11:35 | 0 komentarzy | MK

Akcja „Kupuję-Ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy” trwa od 5 tygodni, a już ponad 100 firm prezentuje (całkowicie bezpłatnie) swoją ofertę na stronach portalu Nowiny.pl, w Nowinach Raciborskich, Nowinach Wodzisławskich oraz na Facebooku.  Publikujemy wizytówki firm we wszystkich naszych mediach jednocześnie, aby jak najwięcej mieszkańców poznało oferty naszych lokalnych firm i mogło z nich korzystać.

Akcja „Kupuję-Ratuję” – Nowiny przekazały lokalnym firmom kampanie reklamowe o wartości aż 100 000 zł!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Od lat pomagamy lokalnemu biznesowi poprzez liczne działania, od promowania produktów czy usług firm w naszych mediach po projekty wspierające szkolnictwo zawodowe, jak np. „Czas na zawodowców” czy „IspiratON”. Teraz, w dobie pandemii, przekazaliśmy firmom w regionie bezpłatnie kampanie reklamowe o wartości (na dziś) aż 100 000 zł – mówi Marek Kuder, szef Biura Reklam Wydawnictwa Nowiny i koordynator projektu „Kupuję-ratuję”.

Zapraszamy również kolejne firmy, które jeszcze nie wzięły w niej udziału. Wystarczy zgłosić się wysyłając maila na adres kontakt@nowiny.pl. Udział jest bezpłatny!

Akcja „Kupuję-Ratuję” potrwa jeszcze 2 tygodnie. Wszystkie firmy, które zgłoszą swój akces do 18 maja br. będą mogły skorzystać z darmowej promocji.

Mamy nadzieję, że nasz projekt pomoże firmom lokalnym przetrwać ten trudny czas ograniczenia, a czasem wręcz zamknięcia prowadzonej działalności. Oczywiście cieszymy się, że przedsiębiorstwa doceniają nasze działania na rzecz lokalnego biznesu i lokalnej społeczności, czego najlepszym dowodem jest tak duża liczba uczestników naszej akcji społecznej.

A Was drodzy czytelnicy i mieszkańcy zachęcamy gorąco do zaglądania codziennie na strony akcji www.nowiny.pl/kupuje-ratuje oraz do zapisywania się na wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/213786969881863/. Tu codziennie dodajemy kolejne wizytówki firm. A jest ich już ponad 100!

- Róbmy zakupy właśnie w naszych lokalnych firmach, które teraz jak nigdy potrzebują naszego wsparcia. W ten sposób ocalimy lokalny biznes i nasze miejsca pracy – podsumowuje Marek Kuder.