Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Kultura

The Posit Collective wystąpi w WCK

08.01.2021 11:17 | 0 komentarzy | AgaKa

Z wodzisławskiej sceny podczas koncertu, który odbędzie się on-line wybrzmi alternatywny rock z ponadczasowym przesłaniem. Wszystko za sprawą grupy The Posit Collective.

The Posit Collective wystąpi w WCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Muzyka zespołu The Posit Collective to szeroko pojęty rock alternatywny z lekką nutą melodyjnych pejzaży, w których grupa poprzez szczere i oryginalne teksty daje upust swoim przeżyciom oraz emocjom. - Jest ona uzewnętrznieniem naszego patrzenia na otaczający świat. Choć zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w trudnych czasach, to wierzymy, że takie wartości jak Bóg, miłość, dobro, nadzieja, przyjaźń są niezmienne i ponadczasowe. Mamy nadzieję, że słuchanie naszej muzyki pozwoli choć na chwilę zatrzymać się, odpocząć oraz nabrać nowej nadziei, że jutro może być lepszym dniem - przyznają muzycy z grupy The Posit Collective.

Zespół powstał w 2000 roku i do tej pory nagrał trzy płyty: „Całkiem Nowy Dzień”, „W Cztery Oczy” oraz „Fruits”. Sklad zespołu: Ola Wojtaszek - wokal, Jerzy Wojciechowski - lektor, Piotr Jakuszewski - perkusja, Michał Dźwierzyński - gitara, Rafał Woźny - gitara basowa, Wiesiek Lewandowski - gitara ,wokal, Sebastian Szreder - saksofon, instrumenty klawiszowe.

Bezpłatną transmisję na żywo z tego wydarzenia zobaczymy już w piątek, 29 stycznia o godzinie 19:00 na facebooku (otwiera się w nowym oknie) i kanale YouTube (otwiera się w nowym oknie) Wodzisławskiego Centrum Kultury.